Zapraszamy Was do konkursu: Wiosenne Porządki.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie rolki konkursowej, w której zostanie pokazane jak bardzo potrzebujesz Dreame do wiosennych porządków oraz dodanie go z hasztagiem #wiosnazdreame i oznaczeniem @dreame.polska.

Najbardziej kreatywne zgłoszenie nagrodzimy podarunkiem od Dreame.

Zasady konkursu:

Zadaniem konkursowym jest stworzenie rolki konkursowej, w której zostanie pokazane jak bardzo potrzebujesz Dreame do wiosennych porządków oraz dodanie go z #wiosnazdreame i oznaczeniem @dreame.polska.

Czas trwania konkursu: 19.03.-26.03. do godz. 23:59
Ogłoszenie wyników: 27.03.2024  na naszym stories na IG

Najbardziej kreatywne zgłoszenie nagrodzimy podarunkiem od Dreame, którym będzie jeden z 3 wybranych sprzętów: L20 Ultra, R20, H12 Core.

Dreame L20 Ultra 

Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę.

Dreame R20

Dreame R20 to wydajny odkurzacz bezprzewodowy, którego siła ssania sięga nawet 27 000 Pa. Dzięki oświetleniu LED i konstrukcji szczotki w kształcie litery V bez problemu pozbędziesz się kurzu z każdego zakamarka domu. Wytrzymały akumulator zapewnia do 90 minut pracy, a dzięki 5-stopniowej filtracji usuwa aż do 99,95% roztoczy.

Dreame H12 Core

Sprzęt ten umożliwi Ci nie tylko odkurzanie, ale mycie Twoich podłog. Dzięki specjalnym czujnikom wykryje brud i automatycznie dostosuje do niego siłę ssania i przepływ wody. Co więcej, sam się wyczyści. Wbudowany akumulator zapewni czas pracy na około 25 min, a wyświetlacz LED ułatwi całą obsługę urządzenia.