Dreame H12 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 Pro umożliwia nie tylko odkurzanie, ale też mycie podłóg. Dzięki udoskonalonej konstrukcji szczotki skutecznie eliminuje brud również wzdłuż krawędzi. Automatycznie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się też wyczyści. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy na poziomie około 35 minut, a wbudowany wyświetlacz LED ułatwia obsługę urządzenia.

Dreame H12 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 umożliwia nie tylko odkurzanie, ale też mycie podłóg. Dzięki udoskonalonej konstrukcji szczotki skutecznie eliminuje brud również wzdłuż krawędzi. Automatycznie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się też wyczyści. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy na poziomie około 35 minut, a wbudowany wyświetlacz LED ułatwia obsługę urządzenia.

Pojemność baterii
4000 mAh

Czas pracy
Do 35 min

Moc znamionowa
300 W

Pojemność zbiornika
900 ml

Doskonałe czyszczenie

Z Dreame H12 Pro czyszczenie podłóg będzie jeszcze prostsze i dokładniejsze. Odkurzacz został wyposażony w szczotkę o ulepszonej konstrukcji. Sprawia to, że czyści on od krawędzi do krawędzi i pomoże Ci uporać się z brudem w trudno dostępnych miejscach jak narożniki czy wzdłuż listew przypodłogowych. Dzięki temu możesz zapomnieć o uporczywych plamach czy rozlanych płynach. Z Dreame H12 Pro Twoje podłogi będą lśnić czystością!

Długi czas pracy

Odkurzacz pionowy Dreame został wyposażony w  akumulator o mocy 4000 mAh, co zapewnia do 35 minut pracy na jednym ładowaniu. Sprawia to, że czyszczenie trwa dłużej, obejmuje więcej powierzchni i usuwa więcej bałaganu podczas jednej sesji sprzątania. Dzięki temu odkurzacz Dreame H12 Pro doskonale nada się do dużych domów.

Wiele możliwości

Dreame H12 Pro powstał z myślą o kompleksowym czyszczeniu, dlatego usuwa jednakowo suchy i mokry bałagan. Z łatwością pomoże Ci posprzątać, brud, kurz, gruz, włosy czy rozlane płyny dzięki silnemu szorowaniu i mocnemu zasysaniu. Szybkoobrotowy silnik bezszczotkowy, w który H12 Pro został wyposażony, pozwala przetrzeć podłogę 520 razy na minutę, dzięki czemu szybko i łatwo usuwa zabrudzenia.

Regulacja ssania

Z Dreame odkurzanie podłóg będzie przyjemniejsze! Automatyczna regulacja ssania sprawia, że praktycznie każdy bałagan jest usuwany już za pierwszym razem. Co więcej, zaawansowany czujnik dostosowuje siłę ssania do wykrytego bałaganu i optymalizuje wydajność i siłę czyszczenia. Za pomocą kolorów, poinformuje Cię o aktualnym stężeniu zabrudzenia. Kolor zielony sygnalizuje lekki brud, pomarańczowy — średni, natomiast czerwony to silne zabrudzenia.

Różne tryby pracy

Pracę Dreame H12 Pro możesz dostosować do swoich potrzeb, ponieważ urządzenie to mam możliwość zmiany trybów pracy. Tryb auto sprawdzi się do sprzątania na co dzień. Jeśli zmagasz się z silnymi zabrudzeniami, zastosuj tryb ultra, zaś tryb ssania wybierz, gdy nie potrzebujesz użycia mopa. Dzięki Dreame sprzątanie będzie czymś przyjemnym!

Intuicyjne czyszczenie

Urządzenie Dreame zostało wyposażone w praktyczny wyświetlacz LED, który ułatwi Ci pracę. Za jego pomocą zobaczysz pozostałą baterię, czystość podłogi czy stan pracy urządzenia. Co więcej, odkurzacz w czasie rzeczywistym poinformuje Cię za pomocą komunikatów głosowych, jak zoptymalizować sprzątanie. Ponadto duży zbiornik czystej wody o pojemności 900 ml zapewni jej wystarczającą ilość do dokładnego czyszczenia twardych podłóg w całym domu. Już nie musisz uzupełniać go podczas sprzątania!

Funkcja samoczyszczenia

Nie musisz już tracić czasu na czyszczenie odkurzacza, ponieważ Dreame H12 Pro został wyposażony w funkcję samoczyszczenia. Wystarczy, że umieścisz odkurzacz na podstawie i po prostu naciśniesz przycisk. Dzięki temu wałek zostanie dokładnie wypłukany. Co więcej, szczotka będzie także dokładnie wysuszona gorącym powietrzem, aby zapobiec powstawaniu pleśni, grzybów i nieprzyjemnego zapachu.

Komfort użytkowania

H12 Pro powstał z myślą o komforcie użytkownika, dlatego jest bardzo łatwy w prowadzeniu. Wałek szczotkowy wykorzystuje moc z silnika do generowania trakcji, która pcha urządzenie do przodu podczas pracy, aby pomóc w jego poruszaniu. Dzięki temu możesz sprzątać z łatwością, wkładając w to minimalny wysiłek. Co więcej, wygodna podstawka i uchwyty na akcesoria sprawią, że przechowywanie odkurzacza jest bardzo proste i bezpieczne.

Więcej mocy, przy cichej pracy

Dreame H12 Pro wyróżnia się dużą mocą znamionową 300 W, dzięki czemu czyści dokładnie, jednak nie będzie przeszkadzać zwierzętom, dzieciom i innym członkom rodziny, ponieważ wyróżnia się cichą pracą. Bezszczotkowy silnik, zoptymalizowany pod kątem hałasu, inteligenta regulacja mocy i miękka szczotka, sprawiają, że sprzątanie nie będzie uciążliwe.

W zestawie

  • Odkurzacz x 1
  • Szczotka czyszcząca x 1
  • Baza ładująca x 1
  • Zapasowy wałek do szczotki x 1
  • Uchwyt na akcesoria x 2
  • Płyn czyszczący x 1
  • Uchwyt x 1
  • Filtr wymienny x 1

W zestawie

Model H12 Pro
Pojemność baterii 4000 mAH
Moc ssąca 7 500 Pa
Pojemność zbiornika na czystą wodę 900 ml
Pojemność zbiornika na brudną wodę 700 ml
Czas pracy do 35 min.
Funkcja samoczyszczenia Tak
Funkcje Suszenie szczotki, 3 tryby pracy
Czas ładowania ok. 3h

Do pobrania

Dreame H12 Pro Instrukcja PL

Instrukcja bezpieczeństwa środka chemicznego

Dreame H12 Pro Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame