Dreame Z10 Station

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania

Odkryj nowy poziom odkurzania. Dreame Z10 Station wykorzystuje automatyczną stację opróżniania, dzięki której unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem. Ponadto pojemność worka na kurz w stacji wynosi 2.5 l, co wystarczy na około 90 dni. Z kolei moc ssania na poziomie 20 000 Pa i mocny silnik bezszczotkowy przekładają się na wysoką wydajność pracy. Podświetlenie LED ułatwia odkurzanie zakamarków, a cicha praca urządzenia nie powoduje uciążliwego szumu. Co więcej, Z10 Station jest lekki i nie powoduje dyskomfortu oraz uczucia zmęczenia podczas odkurzania znajdujących się wyżej półek lub zasłon.

 

Dreame Z10 Station

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania

Dreame Z10 Station wykorzystuje automatyczną stację opróżniania, dzięki której unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem. Pojemność worka na kurz w stacji wynosi 2.5 l, a podświetlenie LED ułatwia odkurzanie zakamarków. 

Pojemność baterii
2900 mAh

Czas ładowania
ok. 3,5h

Moc ssania
20 000 Pa

Pojemność zbiornika
600 ml

Bez kontaktu z brudem

Dla jeszcze większego komfortu użytkowania Z10 Station wyposażono w stację opróżniania – wystarczy, że umieścisz w niej odkurzacz. Po około 10 sekundach zbiornik na kurz będzie pusty. Co więcej, po zakończonym procesie stacja wyłączy się automatycznie w celu oszczędzania energii. Z kolei technologia zatrzymywania kurzu redukuje ilość unoszących się w powietrzu cząsteczek kurzu, dla bardziej wydajnego czyszczenia. To nie wszystko! Stacja umożliwia także ładowanie odkurzacza – po około 3.5 h będzie gotowy do dalszej pracy.

Wysoka skuteczność czyszczenia

Pożegnaj kurz i alergeny. Dreame Z10 Station wykorzystuje silnik bezszczotkowy, który pracuje z prędkością 108000 rpm. Dzięki mocy ssania na poziomie 20 000 Pa odkurzacz bez problemu zbiera kurz, włosy, sierść, czy okruchy, pozostawiając powierzchnię wolną od zabrudzeń. Ponadto Z10 Station odkurza na jednym naładowaniu przez nawet 65 min, dzięki czemu wyczyścisz całe mieszkanie bez przerw na ładowanie urządzenia.

Uniwersalna szczotka do podłóg

Dywany, płytki, drewniana podłoga – Z10 Station poradzi sobie z tym bez problemu. W skład zestawu wchodzi uniwersalna szczotka, którą wykorzystasz do różnego rodzaju powierzchni. Zaawansowana konstrukcja szczotki przypominająca grzebień dokładnie zbiera włosy, zapobiega ich wplątywaniu w wałek szczotki, a następnie kieruje je bezpośrednio do zbiornika. Ponadto umieszczone z przodu otwory szybko wychwytują i zbierają kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia.

Podświetlenie LED szczotki

Sprzątaj jeszcze dokładniej nawet w słabo oświetlonych miejscach. Zastosowane w uniwersalnej szczotce niebieskie podświetlenie LED rzuca światło pod szerokim kątem 138°. To ułatwi Ci odkurzanie przestrzeni pod łóżkiem, kanapą, szafą i w innych trudno dostępnych miejscach. Niebieskie diody emitują światło o takiej długości fali, która pozwala wykrywać małe cząsteczki, np. kurz, włosy i sierść.

Delikatne i skuteczne odkurzanie

Szczotka z miękkim włosiem sprawdzi się w przypadku takich powierzchni jak panele – skutecznie i jednocześnie delikatnie usuwa zanieczyszczenia bez zarysowania podłóg. Pozwoli pozbyć się kurzu, okruchów, czy włosów. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz nią z łatwością manewrować, by odkurzyć trudno dostępne przestrzenie np. między krzesłami czy przy krawędziach.

Z łatwością pozbywa się sierści

W zestawie znajdziesz mini elektroszczotkę, która ułatwia pozbycie się sierści z mebli. Szeroki otwór szczotki pozwala szybko usunąć sierść i włosy z kanapy, łóżka, foteli itp. Co więcej, podobnie jak uniwersalna szczotka wykorzystuje niebieskie podświetlenie LED, które oświetla obszar czyszczenia. Teraz z łatwością zauważysz nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

Dodatkowe szczotki

Z Dreame Z10 Station posprzątasz niemal każdy zakamarek. Urządzenie może także pełnić funkcję odkurzacza ręcznego. Zamontuj do niego miękką szczotkę do kurzu, aby pozbyć się okruchów ze stołu lub blatu kuchennego. Dostępna jest również szczotka 2w1, za pomocą której odkurzysz wąskie przestrzenie. Wykorzystasz ją także do odkurzania rolet, zasłon lub znajdujących się wyżej półek – w tym celu zamontuj rurę przedłużającą odkurzacza.

Najważniejsze informacje w zasięgu wzroku

Korzystanie z odkurzacza nie sprawi Ci problemu. Dreame Z10 Station wykorzystuje ekran dotykowy, który w czasie rzeczywistym informuje o statusie pracy odkurzacza. Za jego pomocą odczytasz poziom naładowania akumulatora, status czyszczenia lub stopień zanieczyszczenia powierzchni.

Filtruje do 99,9% zanieczyszczeń

Utrzymanie odkurzacza w doskonałym stanie nie wymaga wiele czasu i wysiłku. Elementy takie jak zbiornik na kurz czy komponenty filtra możesz płukać pod bieżącą wodą, tym samym wydłużając ich żywotność. Z kolei wchodzący w skład zestawu uchwyt pozwala przechowywać szczotki, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą się znajdować w jednym miejscu. Natomiast odkurzacz możesz umieścić w stacji opróżniania.

Z łatwością go przechowasz i utrzymasz w czystości

Utrzymanie odkurzacza w doskonałym stanie nie wymaga wiele czasu i wysiłku. Elementy takie jak zbiornik na kurz czy komponenty filtra możesz płukać pod bieżącą wodą, tym samym wydłużając ich żywotność. Z kolei wchodzący w skład zestawu uchwyt pozwala przechowywać szczotki, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą się znajdować w jednym miejscu. Natomiast odkurzacz możesz umieścić w stacji opróżniania.

W zestawie

  • odkurzacz pionowy
  • stacja opróżniania
  • szczotka uniwersalna
  • szczotka z miękkim włosiem
  • mini elektroszczotka
  • szczotka 2w1
  • miękka szczotka do kurzu
  • uchwyt na akcesoria
  • worek na kurz x2
  • instrukcja obsługi

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelZ10 Station
Moc ssącado 20 000 Pa
Czas pracydo 65 min
Pojemność zbiornika na kurz600 ml
Funkcja mopowaniaNie
Pojemność akumulatora2900 mAh
Czas ładowaniaok. 3,5 h
Waga2,80 kg
Typ filtraE12 (APB04)
FunkcjeStacja opróżniania oraz ładowania, wyświetlacz HD, podświetlenie LED szczotki, zestaw dodatkowych akcesoriów

W zestawie

Dreame Z10 Station Instrukcja PL

Deklaracja zgodności EU Dreame Z10 Station

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame