Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała w 2015 roku i zajmuje się przede wszystkim tworzeniem wysokiej klasy urządzeń sprzątających. Nieustannie staramy się realizować wizję poprawiania jakości życia użytkowników naszych produktów na całym świecie. Projektując sprzęt, aktywnie korzystamy z osiągnięć technologii kosmicznej. Z końcem 2017 roku jako główny producent inteligentnych urządzeń sprzątających staliśmy się częścią ekosystemu Xiaomi.

Odkurzacz do sierści

Nasze wartości

Wierzymy, że świadome podejście do tego, co robimy, do naszych klientów oraz planety, na której żyjemy, ma ogromne znaczenie. Dlatego niezwykle poważnie traktujemy swoją działalność i w zrównoważony sposób dążymy do osiągnięcia naszego celu, jakim jest stałe poprawianie jakości i komfortu Twojego życia.

Na początku była nauka

Skąd wziął się pomysł połączenia astrodynamiki z tak “przyziemnym” zagadnieniem jak AGD? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – założyciel naszej marki już od dzieciństwa zajmował się tworzeniem wynalazków, a w trakcie studiów na Uniwersytecie Tsinghua rozwinął zainteresowanie technologią i astronomią – w 2009 roku rozpoczął projekt badań kosmicznych Sky Workshop. 6 lat później postanowił połączyć swoje pasje i założył własną działalność z zamiarem zastosowania osiągnięć astrodynamiki w przedmiotach codziennego użytku. Ta próba zakończyła się sukcesem – marka Dreame zrewolucjonizowała przemysł urządzeń sprzątających i szybko stała się jednym z najbardziej znaczących graczy na rynku.

Przede wszystkim technologia

W sercu Dreame leży technologia kosmiczna. Dlatego też stworzyliśmy zespół zaawansowanych technologicznie badań i rozwoju oraz zespół produktowy. Członkowie pierwszego z nich odpowiadają za priorytetowe wsparcie kluczowych problemów technicznych. Na jego czele stoją osoby związane dawniej z Uniwersytetem Tsinghua, w tym również eksperci, którzy pracowali wcześniej przy projekcie Shenzhou 6. Mamy więc pewność, że nad jakością, wydajnością i niezawodnym działaniem naszych produktów czuwają właściwi ludzie.

Stawiamy na innowacje

Lata ciężkiej pracy i inwestycje w badania zaowocowały imponującymi wynikami. W Dreame udało nam się stworzyć szereg kluczowych wynalazków, a także ponad 150 patentów, takich jak na przykład szybki silnik lub algorytm SLAM. Te i wiele innych projektów zajmują dziś czołową pozycję na całym świecie.

Dostarczamy Ci tego, co najlepsze

Oferta Dreame jest stale wzbogacana o kolejne inteligentne urządzenia czyszczące, takie jak roboty sprzątające, bezprzewodowe odkurzacze i wiele innych. Wykorzystują one wysokiej klasy technologie, dzięki którym zaskakują coraz bardziej wydajnym działaniem i zapewniają niezrównaną jakość. W procesie wytwarzania naszego sprzętu korzystamy z aż 3 linii produkcyjnych. Rok w rok możemy więc dostarczać na rynek miliony produktów i zaspokajać rosnący popyt na funkcjonalne, inteligentne urządzenia sprzątające.

Produkty Dreame znajdziesz w sklepach internetowych

Pamiętaj, by produkty marki Dreame kupować tylko z pewnych źródeł
i oficjalnej dystrybucji, by uchronić się przed oszustwem.