Odkurzacze pionowe Dreame

Dreame Z30

Z30 zapewnia moc ssącą na poziomie 28 000 Pa i skutecznie filtruje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Dzięki inteligentnym czujnikom i automatycznej regulacji mocy ssania urządzenie dostosowuje swoje działanie do różnych powierzchni.

Sprawdź »

Dreame Z10 Station

Podświetlenie LED ułatwia odkurzanie zakamarków, a cicha praca urządzenia nie powoduje uciążliwego szumu. Co więcej, Z10 Station jest lekki i nie powoduje dyskomfortu oraz uczucia zmęczenia podczas odkurzania znajdujących się wyżej półek lub zasłon.

Sprawdź »

Dreame U10

Zobacz, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 zapanuje w nim nieskazitelny porządek.

Sprawdź »

Dreame U20

Odkryj nowy wymiar sprzątania z bezprzewodowym odkurzaczem Dreame. U20 to model, który wyróżnia się lekką, przyjazną użytkownikom konstrukcją.

Sprawdź »

Dreame R20

Dbanie o porządek wcale nie musi być męczące. Dreame R20 to wydajny odkurzacz bezprzewodowy, którego siła ssania sięga nawet 27 000 Pa.

Sprawdź »

Dreame R10 Pro

Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 Pro zapanuje w nim nieskazitelny porządek. Wyróżnia się on długim czasem pracy.

Sprawdź »

Dreame R10

Zobacz, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 zapanuje w nim nieskazitelny porządek.

Sprawdź »
Pionowy odkurzacz Dreame T30 Neo

Dreame T30 Neo

Dreame T30 Neo charakteryzuje się dużą mocą ssania(27 kPa), długim czasem pracy (do 90 minut) i pojemnym zbiornikiem na kurz (600 ml)

Sprawdź »
Odkurzacz pionowy

Dreame P10

Minimalizm i wydajność – te dwa słowa najlepiej opisują Dreame P10. Zgodnie z zasadą “mniej znaczy więcej”.

Sprawdź »

Dreame T30

Dreame T30 to początek nowej ery czyszczenia powierzchni, dzięki 150 000 obrotów na minutę oraz wysokiej sile ssania.

Sprawdź »

Dreame V12

Odkurzacz Dreame V12 wyczyści Twoje podłogi przy wykorzystaniu 5-stopniowej filtracji, usuwając do 99.9% roztoczy.

Sprawdź »

Dreame V11 SE

Bezprzewodowy odkurzacz Dreame V11 SE charakteryzuje się siłą ssania do 24 000 Pa i umożliwia dokładne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni

Sprawdź »

Dreame T10

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa oraz lekką wagą ok. 1,65 kg.

Sprawdź »

Dreame T20

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom, dzięki bardzo wydajnemu silnikowi.

Sprawdź »
Odkurzacz Dreame T20 Pro

Dreame T20 Pro

Dreame 20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać nawet przez 70 minut na jednym z dwóch akumulatorów.

Sprawdź »

Dreame V11

Wysprzątanie mieszkania, domu lub samochodu jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie dzięki rewolucyjnemu odkurzaczowi Dreame V11.

Sprawdź »

Produkty Dreame znajdziesz w sklepach internetowych: