Dreame T30

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

T30 to początek nowej ery czyszczenia. Dzięki 150 000 obrotów na minutę oraz wysokiej sile ssania, odkurzacz skutecznie zbiera zanieczyszczenia z powierzchni, a konstrukcja szczotki hamuje zaplątywanie się włosów. Inteligentny wyświetlacz HD pozwala na bieżąco kontrolować pracę urządzenia, a długi czas pracy umożliwia wyczyszczenie większej powierzchni.

Pojemność baterii
2900mAh

Czas pracy
90 minut

Moc ssania
23 000 Pa

Pojemność zbiornika
600 ml

Silnik SPACE 5.0 Smart

Odkurzacz posiada silnik SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę. Dogłębnie czyści i usuwa zanieczyszczenia i kurz, jednocześnie utrzymując stałą moc ssania – 23 000 Pa.

Inteligentne dopasowanie siły ssania

Dreame T30 posiada automatyczny tryb pracy, w którym wykrywa zanieczyszczenia, również te wielkości mikrona i automatycznie dostosowuje moc ssania uzyskując bardziej efektywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. Odkurzacz wyróżnia się również bardzo szybkim czasem reakcji. T30 wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy.

Wszechstronne czyszczenie

Dreame T30 poradzi sobie na różnego rodzaju podłogach. Odkurzacz zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach i automatycznie zwiększa moc ssania na dywanach wnikając w jego włókna. Dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom, pozbędziesz się kurzu z trudno dostępnych miejsc, delikatnych powierzchni, szczelin, itp.

Ekonomiczna konstrukcja

Dreame zadbało o to, aby użytkowanie T30 było jak najbardziej komfortowe, dlatego z łatwością wyczyścisz powierzchnie pod meblami. Natomiast, czyszczenie na wysokości będzie łatwiejsze dzięki ultra lekkiej dyszy z włókna węglowego.

Usuwa 99.9% roztoczy

T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz skutecznie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

Czyszczenie pod kontrolą

Dreame T30 posiada inteligentny wyświetlacz HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlą się takie informacje jak dane czyszczenia, poziom pyłów czy elektryczna blokada. Masz również możliwość przełączenia trybu siły ssania oraz na czas dowiesz się o pozostałym czasie pracy. Na wyświetlaczu pojawi się również przypomnienie wymiany filtra lub o napotkanych błędach instalacji.

Przemyślana konstrukcja

T30 to urządzenie bardzo proste w utrzymaniu. Pojemnik na kurz, filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. Przycisk blokady elektrycznej umożliwia zablokowanie trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców. 600ml pojemnik na kurz pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem, a stacja ładująca pełni również funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką.

Ultra-długi czas pracy

Bezprzewodowy odkurzacz T30 posiada baterię litowo-jonową, która posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niż zwykła bateria. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5 minutowy tryb turbo sprawdzi się podczas sprzątania auta.

Łatwy w użyciu i utrzymaniu

Obszary trudno dostępne

Pod meblami

Delikatne powierzchnie

Wąskie przestrzenie

Ciemne zakątki

Czyszczenie samochodu

Odpinany i zmywalny

Łatwe opróżnianie kubła na kurz

Stacja dokująca 2 w 1 do montażu na ścianie

W zestawie

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w kształcie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Przedłużenie
  • Elastyczne narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

Specyfikacja

Producent Dreame
Model T30
Moc ssąca 23 000 Pa
Czas pracy do 90 min
Pojemność zbiornika na kurz 600 ml
Funkcja mopowania NIE
Pojemność baterii 2900 mAh
Czas ładowania ok. 4 h
Waga 4,60 kg
Typ filtra EPA (ATH5)
Funkcje Wyświetlacz HD, podświetlenie LED dyszy szczelinowej

Do pobrania

Dreame T30 Instrukcja PL

Dreame T30 Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame