Dreame P10

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Minimalizm i wydajność – te dwa słowa najlepiej opisują P10. Zgodnie z zasadą “mniej znaczy więcej” Dreame zaprojektował bezprzewodowy odkurzacz pionowy P10. Prosty design w neutralnych kolorach doskonale uzupełni każde wnętrze, bez względu na jego styl. Za efektywną pracę urządzenia odpowiada silnik o mocy ssania 100 AW pracujący 100000 obrotów na minutę. Imponujący czas pracy sięgający do 50 min umożliwiają pojemne akumulatory, a filtracja na poziomie 99.89% zadba o bezpieczną i czystą przestrzeń. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Dreame P10

FILTRACJA

zbiera do 99.89% zanieczyszczeń

100000

obrotów na minutę

WYŚWIETLACZ

czytelny wyświetlacz LED

AKUMULATOR

Do 50 min pracy

100000 obrotów na minutę

Nic nie umknie uwadze P10! Opracowany przez Dreame silnik bezszczotkowy pracuje z 100 AW mocą ssania i ilością 100000 obrotów na minutę. Tak imponującą moc ukryto w lekkiej konstrukcji urządzenia, która w znacznym stopniu wpływa na komfort użytkowania.

Do 50 min pracy

Teraz możesz posprzątać całe mieszkanie bez przerwy na ładowanie urządzenia! Odkurzacz został wyposażony w akumulatory o pojemności 7 x 2000 mAh, co pozwala pracować P10 nieprzerwanie do 50 min.

Filtracja na wysokim poziomie

Z Dreame P10 zadbasz o czyste i bezpieczne środowisko w swoim domu. Wysoce wydajny system filtracji zbiera do 99.89% zanieczyszczeń, nawet tych najmniejszych wielkości 0,3μm.

Wyświetlacz LED

Dzięki P10 dostęp do najważniejszych informacji jest wygodny i prosty. Tryb ssania, pozostały czas pracy? To wszystko masz w zasięgu wzroku dzięki czytelnemu ekranowi LED. Już nie zaskoczy Cię nagle rozładowany akumulator urządzenia.

SmartCooling

Obawiasz się, że P10 nagrzeje się podczas intensywnej pracy? Niepotrzebnie! Zastosowanie technologii SmartCooling sprawia, że powietrze przepływa równomiernie, skutecznie odprowadzając ciepło. Takie rozwiązanie wpływa również na optymalną pracę silnika i akumulatorów.

Waży zaledwie 1,63 kg

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe. Waga P10 wynosi 1,63 kg, dzięki czemu z łatwością pozbędziesz się kurzu z zasłon, wyższych półek, itp. 

Uniwersalna szczotka w zestawie

Szeroka szczotka doskonale radzi sobie z czyszczeniem różnego rodzaju powierzchni. Za jej pomocą odkurzysz zarówno dywan jak i panele. Co więcej, miękka rolka chroni delikatne powierzchnie podłóg przed uszkodzeniem.

Nic nie ukryje się przed P10

Kurza zalegający między meblami i na krawędziach? P10 się tym zajmie! Szczotka szczelinowa 2w1 sprawdzi się w przypadku czyszczenia wąskich i trudno dostępnych przestrzeni, a Twój dom będzie lśnił czystością!

W trosce o środowisko

Konserwacja P10 zajmie zaledwie chwilę. Elementy takie jak filtr, zbiornik na kurz, czy rolka szczotki są wielokrotnego użytku, wystarczy, że umyjesz je pod bieżącą wodą. W ten sposób zadbasz o środowisko i zaoszczędzasz pieniądze na zakup nowych części.

Bez bezpośredniego kontaktu z brudem

Teraz wystarczy jedno kliknięcie, aby szybko i wygodnie opróżnić zbiornik. W ten sposób unikniesz bezpośredniego kontaktu z kurzem i innymi alergenami. 

Mniej znaczy więcej

P10 wyróżnia również minimalistyczny, biało-szary design. Dzięki temu świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Dla wygodnego przechowywania do zestawu dołączono uchwyt, za pomocą którego przymocujesz odkurzacz do ściany. 

W zestawie :

  • Odkurzacz
  • Miękka szczotka rolkowa
  • Szczotka szczelinowa 2w1
  • Zatrzask
  • Uchwyt ścienny

Producent

Dreame

Model

P10

Moc znamionowa

350 W

Pojemność akumulatora

7x 2000 mAh

Waga

1,63 kg

Czas ładowania

Ok 2,5 h

Filtr

Możliwy do czyszczenia

Silnik

Bezszczotkowy Space Air 1.0

Czas pracy

Do 50 minut

Moc czyszcząca

100 AW

Siła ssania

20 000 Pa

Pojemność zbiornika na kurz

0,5 l

Produkty Dreame znajdziesz
w sklepach internetowych: