Dreame H12 Core

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Z Dreame H12 Core możesz pożegnać bałagan! Sprzęt ten umożliwi Ci nie tylko odkurzanie, ale mycie Twoich podłog. Dzięki specjalnym czujnikom wykryje brud i automatycznie dostosuje do niego siłę ssania i przepływ wody. Co więcej, sam się wyczyści. Wbudowany akumulator zapewni czas pracy na około 25 min, a wyświetlacz LED ułatwi całą obsługę urządzenia.

Dreame H12 Core

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Sprzęt ten umożliwi Ci nie tylko odkurzanie, ale mycie Twoich podłog. Dzięki specjalnym czujnikom wykryje barud i automatycznie dostosuje do niego siłę ssania i przepływ wody.

Akumulator
4000 mAh

Czas ładowania
5 h

Moc znamionowa
200 W

Pojemność zbiornika
900 ml

Dokładne czyszczenie

Z H12 Core z łatwością poradzisz sobie nawet z najtrudniejszym bałaganem! Odkurzacz ten został wyposażony w zaawansowany system obiegu wody, który w czasie rzeczywistym zapewnia skuteczne sprzątanie, umożliwiając jednoczesne odkurzanie, mopowanie i mycie. Szczotka obraca się z prędkością 180 obr/min, a co więcej, zintegrowane narzędzie czyszczące usuwa z niej włosy i brud, co sprawia, że Twoje podłogi pozostają nieskazitelnie czyste.

Wykrywanie bałaganu

Dreame H12 Core został stworzony z myślą o dokładnym czyszczeniu, dlatego wyposażony jest w specjalny czujnik, który identyfikuje bałagan. Dzięki temu odpowiednio dostosowuje siłę ssania oraz przepływ wody i poradzić może sobie z każdym brudem zaczynając od tego w formie proszków, a kończąc na płynach. Funkcja ta skutecznie optymalizuje skuteczność czyszczenia, a Ty zyskujesz gwarancję czystych i zadbanych podłóg.

Długi czas pracy

Dla większego komfortu pracy H12 Core został wyposażony w dwa tryby — automatyczny i ssania. Co więcej, wyróżnia się długim czasem pracy wynoszącym 25 minut oraz dużym zbiornikiem na czystą wodę o pojemności 900 ml i zbiornikiem na zużytą wodę o pojemności 500 ml. Umożliwia to czyszczenie wszystkich podłóg podczas jednej sesji sprzątania. Z Dreame możesz cieszyć się czystością w swoim domu!

Nowoczesny ekran LED

Odkurzacz Dreame H12 Core to połączenie funkcjonalności z komfortem użytkowania. Został wyposażony w jasny wyświetlacz LED z kolorowym podświetleniem. Dzięki niemu w łatwy sposób możesz sprawdzić stan akumulatora, tryb pracy czy status czyszczenia. Co więcej, inteligentne komunikaty dźwiękowe zapewniają jasne i dokładne wskazówki, dzięki czemu czyszczenie domu będzie dokładniejsze i skuteczniejsze.

Samoczyszczenie

Dla zapewnienia nieskazitelnej czystości odkurzacz Dreame H12 Core został wyposażony w funkcję samoczyszczenia. Wystarczy, że umieścisz odkurzacz na podstawie i naciśniesz przycisk, aby szczotka walcowa została wypłukana, odwirowana i wyszorowana, dzięki czemu będzie gotowa do kolejnego sprzątania. Z Dreame zyskujesz pewność, że Twoje podłogi są myte czystą szczotką.

Ułatwione przechowywanie

Odkurzacz H12 Core jest nie tylko łatwy w użytkowaniu, ale także w przechowywaniu. W zestawie znajdziesz specjalną stację dokującą, która umożliwi nie tylko na ładowanie i przechowywanie urządzenia, ale także oferuje miejsca dla przeznaczonych do niego akcesoriów. Od dzisiaj będziesz mieć wszystko pod ręką!

W zestawie

  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

Specyfikacja

Model H11 Max
Pojemność baterii 4000 mAh
Moc ssąca 5 500 Pa
Pojemność zbiornika na wodę czystą 900 ml
Pojemność zbiornika na wodę brudną 500 ml
Czas pracy do 25 min.
Funkcja samoczyszczenia Tak
Funkcje 2 tryby pracy
Czas ładowania ok. 5h

Do pobrania

Dreame H12 Core Instrukcja PL

Instrukcja bezpieczeństwa środka chemicznego

Dreame H12 Core Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame