Dreame H12 Core

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Z Dreame H12 Core możesz pożegnać bałagan! Sprzęt ten umożliwi Ci nie tylko odkurzanie, ale mycie Twoich podłog. Dzięki specjalnym czujnikom wykryje brud i automatycznie dostosuje do niego siłę ssania i przepływ wody. Co więcej, sam się wyczyści. Wbudowany akumulator zapewni czas pracy na około 25 min, a wyświetlacz LED ułatwi całą obsługę urządzenia.

Dreame H12 Core

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Sprzęt ten umożliwi Ci nie tylko odkurzanie, ale mycie Twoich podłog. Dzięki specjalnym czujnikom wykryje barud i automatycznie dostosuje do niego siłę ssania i przepływ wody.

Akumulator
4000 mAh

Czas ładowania
5 h

Moc znamionowa
200 W

Pojemność zbiornika
900 ml

Dokładne czyszczenie

Z H12 Core z łatwością poradzisz sobie nawet z najtrudniejszym bałaganem! Odkurzacz ten został wyposażony w zaawansowany system obiegu wody, który w czasie rzeczywistym zapewnia skuteczne sprzątanie, umożliwiając jednoczesne odkurzanie, mopowanie i mycie. Szczotka obraca się z prędkością 180 obr/min, a co więcej, zintegrowane narzędzie czyszczące usuwa z niej włosy i brud, co sprawia, że Twoje podłogi pozostają nieskazitelnie czyste.

Wykrywanie bałaganu

Dreame H12 Core został stworzony z myślą o dokładnym czyszczeniu, dlatego wyposażony jest w specjalny czujnik, który identyfikuje bałagan. Dzięki temu odpowiednio dostosowuje siłę ssania oraz przepływ wody i poradzić może sobie z każdym brudem zaczynając od tego w formie proszków, a kończąc na płynach. Funkcja ta skutecznie optymalizuje skuteczność czyszczenia, a Ty zyskujesz gwarancję czystych i zadbanych podłóg.

Długi czas pracy

Dla większego komfortu pracy H12 Core został wyposażony w dwa tryby — automatyczny i ssania. Co więcej, wyróżnia się długim czasem pracy wynoszącym 25 minut oraz dużym zbiornikiem na czystą wodę o pojemności 900 ml i zbiornikiem na zużytą wodę o pojemności 500 ml. Umożliwia to czyszczenie wszystkich podłóg podczas jednej sesji sprzątania. Z Dreame możesz cieszyć się czystością w swoim domu!

Nowoczesny ekran LED

Odkurzacz Dreame H12 Core to połączenie funkcjonalności z komfortem użytkowania. Został wyposażony w jasny wyświetlacz LED z kolorowym podświetleniem. Dzięki niemu w łatwy sposób możesz sprawdzić stan akumulatora, tryb pracy czy status czyszczenia. Co więcej, inteligentne komunikaty dźwiękowe zapewniają jasne i dokładne wskazówki, dzięki czemu czyszczenie domu będzie dokładniejsze i skuteczniejsze.

Samoczyszczenie

Dla zapewnienia nieskazitelnej czystości odkurzacz Dreame H12 Core został wyposażony w funkcję samoczyszczenia. Wystarczy, że umieścisz odkurzacz na podstawie i naciśniesz przycisk, aby szczotka walcowa została wypłukana, odwirowana i wyszorowana, dzięki czemu będzie gotowa do kolejnego sprzątania. Z Dreame zyskujesz pewność, że Twoje podłogi są myte czystą szczotką.

Ułatwione przechowywanie

Odkurzacz H12 Core jest nie tylko łatwy w użytkowaniu, ale także w przechowywaniu. W zestawie znajdziesz specjalną stację dokującą, która umożliwi nie tylko na ładowanie i przechowywanie urządzenia, ale także oferuje miejsca dla przeznaczonych do niego akcesoriów. Od dzisiaj będziesz mieć wszystko pod ręką!

W zestawie

  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

Specyfikacja

ModelH12 Core
Pojemność akumulatora2500 mAh
Moc ssąca5 500 Pa
Pojemność zbiornika na wodę czystą900 ml
Pojemność zbiornika na wodę brudną500 ml
Czas pracydo 25 min.
Funkcja samoczyszczeniaTak
Funkcje2 tryby pracy
Czas ładowaniaok. 5h

Do pobrania

Dreame H12 Core Instrukcja PL

Instrukcja bezpieczeństwa środka chemicznego

Dreame H12 Core Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame