DreameBot L10s Pro Gen 2

Robot sprzątający DreameBot

Nie trać czasu na uciążliwe sprzątanie i pozwól, żeby DreameBot L10s Pro Gen 2 zrobił to za Ciebie. Robot wykorzystuje siłę ssania na poziomie 7000 Pa i wydajny system mopowania, dzięki czemu skutecznie usuwa nie tylko kurz i okruchy, ale również uciążliwe plamy. Ponadto doskonale odnajdzie się w Twoim domu dzięki inteligentnej nawigacji i technologii omijania przeszkód LDS. Co więcej, unosi pady mopujące po wykryciu dywanu i dokładnie usuwa zalegający w jego włóknach brud. Z kolei sterowanie L10s Pro Gen 2 ułatwiają aplikacja Dreamehome, Amazon Alexa, Siri i Google Assistant.

 

Pojemność baterii
5200mAh

Czas pracy
do 200 min

Moc ssania
7000 Pa

Pojemność zbiornika na kurz
470 ml

Skutecznie radzi sobie z brudem

Wybierz skuteczne i inteligentne rozwiązania, które sprawdzą się na co dzień. Robot sprzątający zapewnia wysoką (7000 Pa) siłę ssania, dzięki której efektywnie usuwa kurz i zanieczyszczenia jednocześnie nie generując uciążliwego hałasu. Oferuje też 4 poziomy ssania. Co więcej, system ssania Vormax radzi sobie z trudnymi zanieczyszczeniami – włosy, sierść, okruchy – DreameBot L10s Pro Gen 2 usunie wszystko, co napotka na swojej drodze.

Mopuje podłogi za Ciebie

Zapomnij o uciążliwym mopowaniu podłóg. DreameBot L10s Pro Gen 2 oferuje System DuoScrub i posiada 2 obrotowe pady mopujące, które usuwają brud i plamy. Ponadto zostały wykonane z materiału, który nie powoduje mokrych śladów – możesz cieszyć się czystymi podłogami bez obaw o zacieki i plamy. Co więcej, zbiornik na wodę o pojemności 300 ml wraz z czasem pracy sięgającym 200 min pozwalają dokładnie wyczyścić większe powierzchnie. Możesz też wybierać spośród 3 poziomów przepływu wody.

Inteligentna nawigacja i precyzyjne omijane przeszkód

Dzięki nawigacji LiDAR i algorytmom SLAM robot dokładnie skanuje powierzchnie, dzięki czemu tworzy precyzyjne mapy pomieszczeń i optymalne trasy czyszczenia. Co więcej, DreameBot L10s Pro Gen 2 inteligentnie rozpoznaje przeszkody, a następnie je omija – również w słabo oświetlonych pomieszczeniach. 

Dokładnie czyści dywan

DreameBot L10s Pro Gen 2 wykorzystuje ultrasoniczną technologię wykrywania dywanów, a następnie automatycznie zwiększa siłę ssania i zmniejsza prędkość, by powoli i dokładnie usunąć zalegający w jego włóknach brud. Dla najlepszych rezultatów zaleca się dwukrotne czyszczenie dywanu, które włączysz z poziomu aplikacji Dreamehome. Ponadto w pełni gumowa szczotka zapobiega wplątywaniu się włosów.

Automatycznie podnosi pady mopujące

Nie obawiaj się zachlapania dywanu podczas mopowania podłóg. Robot automatycznie podnosi pady mopujące na wysokość 7 mm po wykryciu dywanów i kontynuuje mycie powierzchni. Uwaga: jeśli włosie dywanu jest wyższe niż 3 mm, należy ustawić robot tak, aby omijał je w trakcie mopowania.

 

W zestawie

  • Robot sprzątający

  • Stacja ładowania

  • Szczotka boczna

  • Kabel zasilania

  • Pady mopujące x2

  • Uchwyt na pady mopujące x2

  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelL10s Pro Gen 2
Pojemność akumulatora5200 mAh
Moc ssąca 7000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz470 ml
Pojemność zbiornika na wodę300 ml
Czas pracyDo 200 min
Funkcja mopowaniaTak (pady mopujące)
Funkcja samoczyszczącaNie
System nawigacjiLiDAR, algorytmy SLAM
Funkcje4 poziomy ssania i 3 poziomom przepływu wody
Typ filtraEPA (RMP8)
KompatybilnośćAplikacja Dreamehome, Amazon Alexa, Siri, Google Assistant

Do pobrania

DreameBot L10s Pro Gen 2 Instrukcja PL

Instrukcja bezpieczeństwa środka chemicznego

DreameBot L10s Pro Gen 2 Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame