Dreame Glamour Pink

Bezprzewodowa prostownica do włosów

Marzysz o pięknej i gładkiej fryzurze? Z prostownicą Dreame możesz to osiągnąć! Za jej pomocą możesz nie tylko wyprostować swoje włosy, ale także nadać im piękne fale, nie powodując przy tym ich uszkodzenia. Nie musisz już obawiać się długiego czasu oczekiwania, aż urządzenie będzie gotowe do pracy, ponieważ wykazuje szybką gotowość do działania. Co więcej, prostownica Dreame pomoże Ci również zadbać o fryzurę, ponieważ podczas jej użytkowania uwalniane są jony ujemne. Od dzisiaj możesz cieszyć się z pięknie ułożonych włosów, niezależnie od tego, gdzie jesteś!

Bezpieczna dla włosów

Prostownica Dreame została stworzona z najwyższą starannością, dlatego jest w pełni bezpieczna dla Twoich włosów. Zapewnia ona mniejsze uszkodzenia, za sprawą ulepszonego efektu stałej temperatury, który jest możliwy, dzięki innowacyjnemu układowi przewodzenia ciepła. Co więcej, różnica temperatury na powierzchni całej blaszki jest mniejsza niż 10°C, co przyczynia się do równomiernego rozprowadzenia ciepła, unikając zbyt gorących punktów, które mogłyby uszkodzić włosy. Z Dreame Twoja wymarzona fryzura jest na wyciągnięcie ręki!

Kontrola temperatury

Urządzenie Dreame zostało wyposażone w inteligentną kontrolę temperatury. Na powierzchni płytki utrzymuje się temperatura w zakresie 160-210 stopni, za sprawą dwusferowego systemu indukcyjnego pomiaru temperatury. Dzięki temu zmniejszone jest ryzyko uszkodzenia czy przegrzania włosów, przy czym cała stylizacja będzie utrzymywać się aż do 8 godzin!

Różne tryby pracy

Martwisz się, że jakaś temperatura będzie za wysoka dla Twoich włosów? Z Dreame ten problem zniknie, ponieważ prostownica to ma możliwość 3-poziomowej kontroli, aby dostosować swoje działania do różnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli Twoje włosy są delikatne, cienkie lub uszkodzone, wybierz tryb Normal, który utrzymuje temperaturę na poziomie 165°. Gdy jednak jesteś osobą z normalnymi lub średnio grubymi włosami, temperatura 185°, używana w trybie Moderate, zapewni Ci doskonałą równowagę między efektywnym prostowaniem a ochroną fryzury. Tryb Ultra (210°) przeznaczony jest natomiast dla osób z grubym, ciężkimi lub szczególnie kręconymi włosami. Sprawia to, że niezależnie od Twoich włosów, prostownica Dreame na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Przyjazna użytkownikom

Prostownica Dreame to nie tylko funkcjonalne i bezpieczne urządzenie, jest także bardzo przyjazne dla użytkowników. Wyróżnia się ona kompaktową i lekką konstrukcją, co sprawia, że bez problemu zmieścisz ją do swojego plecaka czy torebki. Nawet jeśli śpieszysz się na ważne spotkanie lub do pracy, możesz wykonać idealną fryzurę, ponieważ urządzenie to nagrzewa się tylko w 30 sekund! Co więcej, specjalna, regulowana konstrukcja zapobiega ciągnięciu włosów, dzięki czemu korzystanie z prostownicy jest jeszcze bardziej komfortowe!

Moc jonów ujemnych

Z prostownicą Dreame zadbasz o swoją fryzurę, dzięki mocy jonów ujemnych. Zmniejszą one efekt elektryzowania się, dzięki czemu włosy będą mniej podatne na puszenie i będą lepiej się układać. Jony ujemne sprawiają, że Twoja fryzura będzie gładka i piękna, a Ty będziesz gotowa do wyjścia!

Wydajny akumulator

Używanie prostownicy Dreame jest bardzo komfortowe, ponieważ działa ona bezprzewodowo. Nie musisz jednak obawiać się szybkiego rozładowania, ponieważ za sprawą wydajnego akumulatora, może ona pracować aż przez 25 minut! Co więcej, z łatwością naładujesz ją za pomocą kabla USB-C już w 120 minut, ponieważ obsługuje ona szybkie ładowanie 15 W. Z Dreame stworzysz swoją idealną fryzurę bez ograniczeń!

Specyfikacja

Producent Dreame
Model Glamour
Jonizacja Tak
Praca bezprzewodowa Tak
Czas pracy Do 25 min
Czas ładowania 120 min
Poziomy temperatury 3
Kontrola temperatury Tak
Różnica temp. na pow. płytki <10°C
Czas nagrzewania 30s do 165°C
Płytki Materiał MMH pokryty powłoką turmalinową

Do pobrania

Dreame Glamour Instrukcja PL

Dreame Glamour Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame