Dreame AirStyle

Suszarka do włosów

Twój arsenał piękna zajmuje za dużo miejsca w łazience? Postaw na rozwiązanie Dreame! AirStyle pełni aż 5 funkcji – z jego pomocą szybko wysuszysz włosy, stworzysz loki lub fale, wygładzisz niesforne pasma, zwiększysz objętość fryzury i ujarzmisz pojedyczne, wystające kosmyki. Urządzenie obsługuje 3 poziomy temperatury i oferuje 3 ustawienia przepływu powietrza. Wymiana nasadek oraz dyszy odbywa się sprawnie i bezproblemowo, a stylizacja z użyciem powietrza zwiększa naturalność końcowego efektu, o czym będziesz miała okazję się przekonać. Ponadto system monitorowania temperatury zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Przygotuj włosy do stylizacji

Urządzenie Dreame wykorzystuje wydajny silnik, którego prędkość osiąga 100 000 RPM. Dzięki temu błyskawicznie, a zarazem delikatnie wysuszysz włosy, aby przygotować je do dalszej stylizacji. AirStyle nie narusza delikatnej struktury włosa i nie naraża jej na działanie zbyt wysokiej temperatury, dzięki czemu zapewnia efektywność i pozwala cieszyć się nienaganną kondycją włosów.

Nowy dzień, nowa Ty

Pożegnaj rutynę i codziennie zaskakuj innych nową fryzurą. Dołączone do zestawu akcesoria pozwalają na wykorzystanie urządzenia Dreame na wiele sposobów. AirStyle umożliwia formowanie fal i loków, które nadadzą Ci kobiecego akcentu. Dedykowana nasadka pozwala także uzyskać efekt perfekcyjnie prostych, gładkich włosów – zapomnij o problemie puszenia! Produkt przyczynia się również do zwiększenia objętości od nasady do końcówek, zapewniając przy tym zachwycającą miękkość. To jednak nie koniec – będziesz także cieszyć się lśniącym wykończeniem fryzury, a problem niesfornych kosmyków przejdzie do przeszłości.

Innowacyjny system przepływu powietrza

Wykorzystywany przez AirStyle system przepływu powietrza pozwala zachować optymalną odległość między urządzeniem a pojedynczymi pasmami włosów. Urządzenie efektywnie przyciąga i utrzymuje włosy, dzięki czemu precyzyjnie i bez trudu ułożysz wymarzoną fryzurę, która będzie utrzymywała się przez cały dzień.

Różnorodność ustawień

Nie ograniczaj się, testując możliwości urządzenia Dreame. AirStyle oferuje kilka poziomów temperatury, takich jak Low, Medium oraz High. Dostępna jest także funkcja Cool Shot, którą uruchomisz, przytrzymując dedykowany przycisk przez sekundę. Wybierać możesz także spośród 3 ustawień prędkości przepływu powietrza (40m/s, 50m/s, 60 m/s). Ponadto przycisk zasilania pozwala na łatwe rozpoczęcie i wstrzymanie suszenia oraz stylizacji.

W trosce o kondycję włosów

Z Dreame nie musisz martwić się o potencjalne uszkodzenie włosów. Czujnik NTC dokonuje pomiaru poziomu temperatury nawet 200 razy na sekundę, eliminując ryzyko przegrzania i uszkodzenia zarówno struktury włosa, jak i samego urządzenia. W efekcie AirStyle pozwala na bezpieczne suszenie i trwałą stylizację.

Wygoda, na jaką zasługujesz

Waga urządzenia Dreame wynosi zaledwie 298 g, nie wliczając przewodu zasilającego – możesz więc swobodnie wykonywać swój rytuał piękna bez uczucia dyskomfortu. Generowany przez AirStyle hałas nie przekracza 76 dB, dzięki czemu proces przygotowywania się do wyjścia stanie się dla Ciebie relaksujący.

W zestawie:

  • Dreame AirStyle x1
  • Dysza x2
  • Nasadka do stylizacji x3

Specyfikacja

 

 

Producent Dreame
Model AirStyle
Tryby pracy 6
Kontrola temperatury Tak
Przepływ powietrza 40m/s, 50m/s, 60 m/s
Waga 298 g (bez przewodu zasilającego)
Głośność 76 dB

Do pobrania

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame