Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie “Dzień kobiet z Dreame”.

Co trzeba zrobić? Wyobraź sobie, że jesteś Ambasadorką marki Dreame, wymyśl najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich kobiet na świecie, odpowiedź zamieść w komentarzu wraz z hasztagiem #dzieńkobietzdreame.

Najbardziej kreatywne zgłoszenia nagrodzimy idealnymi prezentami do Dreame.

Zasady konkursu:

Treść zadania konkursowego brzmi: Wyobraź sobie, że jesteś Ambasadorką marki Dreame, wymyśl najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich kobiet na świecie, odpowiedź zamieść w komentarzu wraz z hasztagiem #dzieńkobietzdreame. Twoja odpowiedź może mieć maksymalnie 30 słów.

Czas trwania konkursu: 01.03.-07.03. do godz. 23:59
Ogłoszenie wyników: 08.03.2024 na naszym stories na IG

Najbardziej kreatywne zgłoszenia nagrodzimy idealnymi prezentami do Dreame: robot sprzątający L10s Pro Ultra Heat, suszarka Glory biała, prostownica 
Glamour różowa.

Dreame L10s Pro Ultra Heat

Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę.

Suszarka Glory Biała

Chcesz, aby twoje włosy były suche w mgnieniu oka? Suszarka Dreame będzie idealna dla ciebie! Sprawdzi się jednakowo przy włosach, krótkich, długich oraz kręconych. Co więcej, możesz dostosować ją do swoich potrzeb, dzięki 4 różnym trybom pracy. Z Dreame już nie musisz martwić się o puszące włosy!

Prostownica Glamour Różowa

Marzysz o pięknej i gładkiej fryzurze? Z prostownicą Dreame możesz to osiągnąć! Za jej pomocą możesz nie tylko wyprostować swoje włosy, ale także nadać im piękne fale, nie powodując przy tym ich uszkodzenia. Nie musisz już obawiać się długiego czasu oczekiwania, aż urządzenie będzie gotowe do pracy, ponieważ wykazuje szybką gotowość do działania.