Z10 Station

Bez kurzu, bez kabli, bez niedogodności

Moc ssania

20 000 Pa

Mocny silnik bezszczotkowy

Automatyczna stacja opróżniania

Bez kontaktu

z brudem

Skuteczna filtracja

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania Dreame Z10 Station

Chcesz, aby Twoje codzienne porządki były łatwiejsze i przyjemniejsze? Z Dreame Z10 Station będzie to możliwe! Odkurzacz ten wykorzystuje automatyczną stację opróżniania, która ochroni Cię przed bezpośrednim kontaktem z brudem. Co więcej, wyróżnia się on pojemnością worka na kurz, która wynosi 2,5 l. Oznacza to, że wystarczy on na około 90 dni! Na wysoką wydajność pracy przekłada się moc ssania na poziomie 20000 Pa oraz silnik bezszczotkowy. Odkurzanie zakamarków ułatwi podświetlenie LED, a co więcej jego cicha praca nie będzie powodować uciążliwego szumu. Ponadto Z10 Station jest lekki i nie będzie powodować dyskomfortu czy uczucia zmęczenia, gdy będziesz odkurzać znajdujące się wyżej półki i zasłony.

Bez kontaktu z brudem, czyli automatyczna stacja opróżniania

Dreame Z10 Station powstał z myślą o komforcie użytkowania, dlatego wyposażony jest w stację opróżniania. Umieść w niej odkurzacz, a już po ok. 10 sekundach zbiornik na kurz będzie pusty. W celu oszczędzania energii stacja wyłączy się automatycznie po zakończonym procesie. Masz dość uporczywego kurzu? I  tym Z10 Station sobie poradzi! Dzięki technologii zatrzymywania kuchu redukuje on ilość jego cząstek, które unoszą się w powietrzu. Sprawia to, że czyszczenie jest bardziej wydajne. To jednak nie wszystko! Stacja pozwala także na ładowanie sprzętu, który po ok. 3,5h będzie ponownie gotowy do dalszej pracy.

Dokładne czyszczenie bez kompromisów

Zapomnij o kurzu i alergenach. W Dreame Z10 Station wykorzystano silnik bezszczotkowy, który pracuje z prędkością 108000 rpm. Co więcej, dzięki mocy ssania na poziomie 20000 Pa odkurzacz ten z łatwością zbierze kurz, włosy, sierść czy okruchy. Dzięki temu Twoje podłogi pozostaną bez zabrudzeń! Co więcej, Z10 Station charakteryzuje się długim czasem pracy, który wynosi 65 min. Sprawia to, że wyczyści on całe mieszkanie bez przerwy na ładowanie!

Innowacyjna szczotka do podłóg

Dreame Z10 Station możesz bez obaw używać do dywanów, płytek czy drewnianej podłogi, ponieważ w zestawie znajdziesz uniwersalną szczotkę, którą stosować możesz do różnego rodzaju powierzchni. Jej zaawansowana konstrukcja, która przypomina grzebień, dokładnie zbiera włosy, a co najważniejsze — zapobiega ich wplątywaniu w wałek szczotki. Następnie kieruje je bezpośrednio do zbiornika. Dodatkowo umieszczone z przodu otwory szybko wychwytują i zbierają kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia.

Dokładne sprzątanie nawet w słabym świetle

Od dzisiaj będziesz w stanie dokładnie wyczyścić nawet słabo oświetlone miejsca. Uniwersalną szczotkę wyposażono w niebieskie podświetlenie LED, które rzuca światło pod szerokim kątem 138°. Dzięki temu bez problemu posprzątasz nawet takie miejsca jak przestrzenie pod łóżkiem, kanapą czy pod sofą. Niebieskie diody cechują się światłem o takiej długości fal, która pozwala wykrywać małe cząsteczki w tym kurz, włosy i sierść.

Skutecznie, ale delikatnie

Do takich powierzchni jak panele doskonale sprawdzi się szczotka z miękkim włosiem. Skutecznie, lecz delikatnie pozbędzie się zanieczyszczeń, dzięki temu nie zarysuje podłóg. Bez problemu pozbędzie się kurzu, okruchów oraz włosów. Za sprawą przemyślanej konstrukcji możesz nią łatwo manewrować i odkurzyć trudno dostępne przestrzenie jak te między krzesłami czy przy krawędziach.

Komfort użytkowania

Korzystanie z odkurzacza Dreame nie sprawi Ci problemu. Z10 Station został wyposażony w ekran dotykowy. Pokazuje on w czasie rzeczywistym informacje o statusie pracy urządzenia Ekran pozwala na odczyt takich informacji, jak na przykład naładowanie akumulatora, status czyszczenia lub stopień zanieczyszczenia powierzchni. Sprawia to, że odkurzanie z Z10 Station jest przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Jeszcze więcej możliwości sprzątania

Dreame Z10 Station pozwoli Ci na wyczyszczenie niemal każdego zakamarka. Urządzenie to możesz zamienić nawet w odkurzacz ręczny. Do pozbycia się okruchów ze stołu czy blatu kuchennego zmontuj do niego miękką szczotkę do kurzu. Dodatkowo dostępna jest także szczotka 2w1, dzięki której z łatwością odkurzysz wąskie przestrzenie. Dla wygodniejszego odkurzania rolet, zasłon czy znajdujących się wyżej półek zamontuj do urządzenia rurę przedłużającą.

Z myślą o właścicielach zwierząt

Do zestawu dołączona została także mini elektorszczotka, ułatwiająca pozbycie się sierści z mebli. Za sprawą szerokiego otworu szybko i łatwo usunie sierść i włosy z kanapy, łóżka czy foteli. Podobnie jak uniwersalna szczotka wykorzystuje ona niebieskie podświetlenie LED, które oświetla czyszczony obszar. Od dzisiaj żadne, nawet najmniejsze zanieczyszczenia nie umkną Twojej uwadze!

Łatwe przechowywanie

i utrzymanie czystości

Bez wysiłku utrzymasz Z10 Station w dobrym stanie. Pod bieżącą wodą możesz bez obaw czyścic takie elementy jak zbiornik na kurz czy komponenty filtra. Dzięki temu wydłużysz ich żywotność. W zestawie znajdziesz także praktyczny uchwyt, który pozwoli na przechowywanie szczotek. Możesz zapomnieć o walających się wszędzie akcesoriach — od dzisiaj wszystko będzie w jednym miejscu! Co więcej, odkurzacz możesz umieścić w stacji opróżniania, dzięki czemu jego przechowywanie będzie bardzo komfortowe. Zadbaj o nienaganny porządek w domu z Dreame!

Skuteczna filtracja

Dreame Z10 Station będzie skutecznie zatrzymywać jednakowo cząsteczki kurzu, jak i większe zanieczyszczenia, ponieważ został wyposażony w 5-stopniowy system filtracji. Co więcej, zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania eliminują ryzyko mnożenia się bakterii. Dodatkowo ten filtr zapobiega wtórnemu zanieczyszczaniu powietrza. Jego efektywność to aż 99,9%, co sprawia, że zyskujesz gwarancję na to, że Twój dom jest wolny od alergenów.