Robot sprzątający

Automatyczne
opróżnianie

Mop
samoczyszczący

Mop
samosuszący

Automatyczne
uzupełnianie wody

Moc ssania
5,300 Pa

Dedykowana
aplikacja

Nawigacja
LiDAR

Mapowanie 3D

Dreame L10 Ultra

Robot sprzątający

Dreame L10 Ultra sprawia, że sprzątanie staje się przyjemne i wygodne.
Robot sprzątający automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści oraz suszy nakładki mopujące.
Co więcej, uzupełnia wodę w zbiorniku i oferuje do 5300 Pa siły ssania, aby skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń.

Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

Dreame L10 Ultra został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenie wykorzystuje system Dual Boost 2.0, który pozwala skutecznie zasysać odpady. Ponadto wchodząca w skład zestawu stacja umożliwia automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, więc Ty już nie musisz tracić na to czasu. Co więcej, worek na brud wyróżnia się pojemnością 3 l – wystarczy, że wymienisz go raz na około 60 dni.

Żaden brud nie umknie jego uwadze

Robot sprzątający Dreame L10 Ultra dokładnie czyści różnego rodzaju powierzchnie, w tym dywany, zwiększając siłę ssania do 5300 mAh. Skutecznie usuwa okruszki, sierść, czy zalegający we włóknach kurz. Ponadto specjalnie zaprojektowana szczotka zapobiega wplątywaniu się włosów, a jej czyszczenie nie sprawi Ci problemu.

Nawigacja LiDAR

Dreame L10 Ultra doskonale odnajdzie się w Twoim domu. Wykorzystuje zaawansowaną technologię LiDAR i algorytm SLAM. W rezultacie generuje edytowalną mapę 3D i planuje efektywne ścieżki czyszczenia. Co więcej, tworzy mapy pomieszczeń do 3 pięter, omija przeszkody, których wysokość nie przekracza 20 mm i posiada czujniki zabezpieczające urządzenie przed upadkiem. Sprawdzi się więc w przypadku domów wielopiętrowych.