KONKURS

Zapraszamy Was do konkursu: Wymarzony prezent świąteczny od Dreame

Odpowiedzcie na pytanie:

Jeśli miałabyś/miałbyś nieograniczone możliwości, jaki prezent podarowałabyś/podarowałbyś najbliższej osobie na Święta?

Twoja odpowiedź może mieć maksymalnie 24 słowa. Odpowiedź udostępnij w komentarzu pod postem konkursowym wraz z hasztagiem #świętazDreame.

Zasady konkursu:

Odpowiedź na pytanie udostępnij w komentarzu pod postem konkursowym wraz z hasztagiem #świętazDreame.

Czas trwania konkursu: 21.12. – 28.12. do godz. 23:59 Ogłoszenie wyników: 29.12.2023 na naszym IG

Nagrody

Najbardziej kreatywne zgłoszenie nagrodzimy prezentem od Dreame, który będzie można samemu wybrać spośród sprzętów poniżej:

Dreame Z10 Station

Dreame Z10 Station wykorzystuje automatyczną stację opróżniania, dzięki której unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem. Ponadto pojemność worka na kurz w stacji wynosi 2.5 l, co wystarczy na około 90 dni. Z kolei moc ssania na poziomie 20 000 Pa i mocny silnik bezszczotkowy przekładają się na wysoką wydajność pracy. Podświetlenie LED ułatwia odkurzanie zakamarków, a cicha praca urządzenia nie powoduje uciążliwego szumu.

Dreame L20 Ultra biały / czarny

Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę. Co więcej, samodzielnie czyści pady mopujące i uzupełnia energię w stacji ładującej!

Dreame H12 Dual

Odkurzacz pionowy umożliwia nie tylko odkurzanie, ale także mycie podłóg. Za sprawą udoskonalonej konstrukcji szczotki skutecznie eliminuje także brud wzdłuż krawędzi. Co więcej, rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Ponadto sam się wyczyści i wysuszy wykorzystując gorące powietrze. Dodatkowo wbudowany wyświetlacz LED ułatwia obsługę, a wytrzymały akumulator zapewnia do 60 min pracy.

Dreame R20

Dreame R20 to wydajny odkurzacz bezprzewodowy, którego siła ssania sięga nawet 27 000 Pa. Dzięki oświetleniu LED i konstrukcji szczotki w kształcie litery V bez problemu pozbędziesz się kurzu z każdego zakamarka domu. Wytrzymały akumulator zapewnia do 90 minut pracy, a dzięki 5-stopniowej filtracji usuwa aż do 99,95% roztoczy. Inteligentnie rozpoznaje poziom zabrudzenia i odpowiednio dostosowuje do niego siłę ssania. Do zestawu dołączono także wiele przydatnych akcesoriów, dzięki którym dokładnie posprzątasz cały dom.