Dreame V11

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Wysprzątanie mieszkania, domu lub samochodu jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie dzięki rewolucyjnemu odkurzaczowi Dreame V11. Mocny silnik bezszczotkowy zamknięty w urządzeniu daje ogromną siłę ssania, dzięki czemu odkurzacz poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga oraz nowoczesny wyświetlacz OLED powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Pojemność baterii
3000 mAh

Czas pracy
90 minut

Moc ssania
25 000 Pa

Pojemność zbiornika
500ml

Łatwe przechowywanie i czyszczenie

Specjalny uchwyt montowany na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu, a pojemnik na kurz oraz filtry można bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą, aby zachować rewelacyjną skuteczność czyszczenia i przedłużyć żywotność pracy odkurzacza.

Wydłużony czas pracy

Ulepszony akumulator o pojemności 3000 mAh pozwala na 90 minut ciągłej pracy przy jednym ładowaniu, co wystarcza na dokładne odkurzenie dużej powierzchni. Po wyczerpaniu akumulatora pełne ładowanie trwa 4 godziny.

Ciche działanie

Dreame V11 jest wyjątkowo cichym odkurzaczem, w trybie ECO emituje jedynie 73 dB. To możliwe dzięki 7-stopniowemu systemowi wydajności, na który składa się między innymi wygłuszająca pianka, dokładne łączenie części, zoptymalizowany przepływ powietrza czy ulepszona wentylacja.

Silnik bezszczotkowy nowej generacji

Niezwykle mocny silnik bezszczotkowy Dreame SPACE 4.0 rozkręca się aż do 125000 obrotów na minutę, co daje wysoką siłę ssania na poziomie 25 000 Pa i pozwala wysprzątać nawet najbardziej zabrudzone miejsca. Nowoczesny system chłodzenia pozwala na stabilną pracę silnika bez przerw oraz bez obawy o przegrzanie.

Filtracja na najwyższym poziomie

Dodatkowo 12-stożkowy cyklonowy system filtracji poradzi sobie z kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wszelkimi cząsteczkami do 0,3 mikrona. 5-stopniowy system filtrowania pozwala na przechwycenie 99,7% cząsteczek kurzu, brudu czy drobnoustrojów, pozostawiając za sobą o wiele czystsze powietrze. To idealne rozwiązanie dla alergików.

Końcówki na każdą okazję​

Odkurzacz został wyposażony w cztery szczotki: do podłóg, do dywanów i wykładzin, małą szczotkę do mebli oraz wąską szczotkę do szczelin. W połączeniu z jednym z 3 trybów mocy (ECO, normal oraz TURBO), wymienne końcówki pozwolą kompleksowo odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być używane z długą rurą do podłóg, elastycznym wężem do trudno dostępnych miejsc lub jedynie ze szczotką jako odkurzacz ręczny.

W zestawie

  • Odkurzacz
  • Szczotka szczelinowa 2w1
  • Zasilacz
  • Szczotka 2w1
  • Szczotka obrotowa w kształcie litery V
  • Metalowa rura odkurzacza
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy
  • Przedłużenie
  • Stacja ładująca 2w1

Specyfikacja

Producent Dreame
Model V11
Moc ssąca 25 000 Pa
Czas pracy do 90 min
Pojemność zbiornika na kurz 500 ml
Funkcja mopowania NIE
Pojemność baterii 3000 mAh
Czas ładowania ok. 4 h
Waga 3,74 kg
Typ filtra EPA (AVH6)
Funkcje Wyświetlacz LED

Do pobrania

Dreame V11 Instrukcja PL

Dreame V11 Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame