DreameBot F9 Pro

Robot sprzątający

DreameBot F9 Pro, wyposażony w zaawansowaną nawigację LiDAR, skanuje pomieszczenia i tworzy dokładne mapy, zapewniając efektywne trasy sprzątania. Dzięki 4 poziomom ssania, odkurzacz dostosowuje się do Twoich potrzeb – od delikatnego odświeżenia po intensywne czyszczenie. Aplikacja Dreamehome umożliwia spersonalizowane ustawienia trybów, poziomów ssania i częstotliwości sprzątania. Odkurzacz, z akumulatorem 3200mAh, pokona nawet 160m². Główna szczotka o szerokości 16.8 cm i zbiornik na kurz 570ml gwarantują skuteczne czyszczenie różnych powierzchni. 

Pojemność baterii
3200mAh

Czas pracy
150 minut

Moc ssania
2500 Pa

Pojemność zbiornika
570 ml

Skanowanie pomieszczeń i tworzenie mapy

DreameBot F9 Pro jest wyposażony w precyzyjną nawigację LiDAR dzięki, której skanuje on pomieszczenia i tworzy edytowalną mapę ze wszystkimi wnętrzami oraz wyznacza najbardziej efektywne ścieżki sprzątania, które pozwalają na dokładne sprzątanie i manewrowanie między pokojami. Robot jest w stanie przejechać przez próg o wysokości 2cm. Dzięki możliwości edycji możesz podzielić pokoje na segmenty, wyznaczyć strefy bez wstępu, zaplanować sesje czyszczenia i nie tylko.

Duże możliwości personalizacji

Dzięki 4 poziomom ssania, odkurzacz umożliwia dostosowanie siły sprzątania do konkretnego zadania. Bez względu na to, czy potrzebujesz delikatnego odświeżenia czy intensywnego czyszczenia, DreameBot F9 Pro spełni Twoje oczekiwania. Dzięki aplikacji Dreamehome możesz ustawić różne tryby sprzątania, poziomy ssania, poziom wody. Ponadto możesz także wyznaczyć ile razy pomieszczenia mają zostać posprzątane. Zbiornik na kurz ma pojemność 570ml.

Powierzchnia sprzątania

DreameBot F9 Pro pozwala cieszyć się czystością na większych powierzchniach, dzięki akumulatorowi o pojemności 3200mAh, który pozwala na wyczyszczenie powierzchni aż 160m². Kiedy akumulator jest bliski wyczerpania, odkurzacz automatycznie wraca do stacji ładowania, by po naładowaniu kontynuować sprzątanie tam, gdzie skończył. Wyjątkowa główna szczotka o szerokości 16.8 cm i V-kształtnej konstrukcji skutecznie zbiera kurz z różnych powierzchni.

Niewielkie rozmiary, wielkie ułatwienie

Przy mocy ssania 2 500Pa, ten odkurzacz dostarcza wyjątkową wydajność sprzątania. Co równie ważne, w trybie mopowania wydaje dźwięk o poziomie poniżej ≤65 dB, co jest mniej głośne niż przeciętny rozmówca. To połączenie cichej pracy i skuteczności czyni DreameBot F9 Pro doskonałym towarzyszem codziennego czyszczenia, niezależnie od otoczenia.

W zestawie

  • Odkurzacz
  • Główna szczotka (zainstalowana w odkurzaczu)
  • Pojemnik na kurz (zainstalowany w odkurzaczu)
  • Przyrząd do sprzątania (zainstalowany w odkurzaczu)
  • Zbiornik na wodę
  • Nakładka mopująca
  • Boczna szczotka
  • Ładowarka
  • Stacja ładująca

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelF9 Pro
Pojemność baterii3200 mAh
Moc ssąca2500 Pa
Pojemność zbiornika na kurz570 ml
Pojemność zbiornika na wodę237 ml
Czas pracyDo 150 min
Funkcja mopowaniaTak
Funkcja samoczyszczeniaNie
System nawigacjiLDS
Funkcje4 tryby odkurzania, 3 poziomy przepływu wody
Typ filtraEPA (RHF1)
KompatybilnośćAplikacja Dreamehome, Amazon Alexa, Siri, Google Assistant

Do pobrania

DreameBot F9 Pro Instrukcja obsługi PL

DreameBot F9 Pro Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame