Dreame U20

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Odkryj nowy wymiar sprzątania z bezprzewodowym odkurzaczem Dreame. U20 to model, który wyróżnia się lekką, przyjazną użytkownikom konstrukcją. Zapewnia imponującą siłą ssania na poziomie 20 000 Pa i skutecznie filtruje zanieczyszczenia. Urządzenie może pracować nawet przez 60 minut, zapewniając wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie wysprzątać całe mieszkanie. Szereg udogodnień sprawia, że z łatwością dotrzesz do trudno dostępnych zakamarków i bez problemu usuniesz uporczywe włosy oraz sierść zwierząt.

Dreame U20

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 

Odkryj nowy wymiar sprzątania z bezprzewodowym odkurzaczem Dreame. U20 to model, który wyróżnia się lekką, przyjazną użytkownikom konstrukcją. Zapewnia imponującą siłą ssania na poziomie 20 000 Pa i skutecznie filtruje zanieczyszczenia. Urządzenie może pracować nawet przez 60 minut, zapewniając wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie wysprzątać całe mieszkanie. S

Pojemność baterii
2500 mAh

Czas pracy
do 60 min

Moc ssania
20 000 Pa

Pojemność zbiornika
500 ml

Niebywała moc silnika

Dreame U20 został wyposażony w wysokiej klasy silnik bezszczotkowy, którego prędkość obrotowa sięga 100 000 rpm. Gwarantuje stałą siłę ssania na poziomie nawet 20 000 Pa. W praktyce oznacza to, że odkurzacz niezawodnie eliminuje zanieczyszczenia i świetnie radzi sobie z sierścią i włosami. Co więcej, mimo tak dużej siły U20 nie zakłóci Twojego spokoju, ponieważ generuje zaskakująco niewiele hałasu.

Żaden brud się nie ukryje

Nie ominiesz już żadnego włosa, czy okrucha, ponieważ szczotka odkurzacza U20 to niezawodne wsparcie w czasie sprzątania. Światło LED, w które została wyposażona, zapewnia szeroki kąt świecenia (138°), który pozwoli zlokalizować zanieczyszczenia nawet w najciemniejszych zakamarkach. Teraz podłogi w Twoim domu będą lśniły czystością!

Długotrwała swoboda

Za bezprzewodowe działanie odpowiada wydajny akumulator o pojemności 2500 mAh. Dzięki niemu możesz sprzątać nawet przez 60 minut, ciesząc się niesłabnącą siłą ssania. Tyle czasu wystarczy Ci, aby swobodnie odkurzyć podłogi nawet w dużym domu. Jeśli chcesz, możesz podwoić ten czas – wystarczy chwila, aby wymienić akumulator i użyć zapasowego (dostępny w osobnej sprzedaży). Zapomnij o plączących się kablach i konieczności zmiany miejsca zasilania. Z Dreame masz pełną swobodę!

Czystość bez kompromisów

Możesz zapomnieć o irytujących zanieczyszczeniach wtórnych. 5-warstwowy system filtracji gwarantuje niezrównaną skuteczność w czasie sprzątania. Kurz, pył i drobne cząsteczki są odfiltrowane z powietrza w 99,9%, a następnie trafiają do pojemnika na zanieczyszczenia, który możesz opróżnić za pomocą jednego kliknięcia. Dreame U20 zadba, aby Twoja praca nigdy nie poszła na marne!

Szczotka do zadań specjalnych

Jeśli mieszka z Tobą ukochane zwierzę, z pewnością wiesz jak trudno usunąć sierść z kanapy, czy dywanu. Aby ułatwić Ci życie, do zestawu dołączyliśmy specjalną, elektryczną mini szczotkę, z którą sprzątanie tego typu zanieczyszczeń to pestka! Nie marnuj swojego cennego czasu i usuń sierść w mgnieniu oka z Dreame!

Bajecznie łatwy w utrzymaniu w czystości

Ogromną zaletą odkurzacza Dreame U20 jest jego składana konstrukcja. Zdejmowany pojemnik na kurz, części filtra, czy głowa uniwersalnej szczotki – wszystko to z łatwością utrzymasz w czystości. Poszczególne komponenty bez przeszkód umyjesz pod bieżącą wodą, zachowując doskonały stan odkurzacza na dłużej.

Praktyczne akcesoria w zestawie

Z Dreame U20 zaprowadzisz porządek w każdym zakamarku swojego mieszkania. W zestawie znajdziesz szeroką szczotkę wielofunkcyjną, która pozwoli Ci dokładnie odkurzyć listwy, czy delikatne powierzchnie, jak klawiatura. Za sprawą elektrycznej mini szczotki U20 zamienisz w ręczny odkurzacz, a za pomocą uchwytu ściennego przechowasz go wygodnie ze wszystkimi akcesoriami.

W zestawie

  • Odkurzacz
  • Rura przedłużająca
  • Szczotka uniwersalna
  • Elektryczna mini szczotka
  • Uchwyt ścienny z zestawem montażowym
  • Ładowarka
  • Szeroka szczotka wielofunkcyjna
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Producent Dreame
Model U20
Moc ssąca 20 000 Pa
Czas pracy do 60 min
Pojemność zbiornika na kurz 500 ml
Funkcja mopowania NIE
Pojemność akumulatora 2500 mAh
Czas ładowania Około 3,5 godziny
Waga 4,4 kg
Typ Filtra EPA E11
Funkcje Niebieskie podświetlenie LED szczotki, 3 tryby pracy

W zestawie

Dreame U20 Deklaracja zgodności EU

Dreame U20 Instrukcja obsługi PL

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame