Dreame L10s Pro

Robot sprzątający Dreame

Dzięki Dreame Bot L10s Pro nie musisz tracić czasu na uciążliwe sprzątanie. Robot odkurza i myje podłogi, a dzięki sile ssania 5300 Pa dokładnie usuwa uporczywe zanieczyszczenia. Pozwala dostosować jego działanie do własnych potrzeb dzięki 4 dostępnym poziomom ssania i 3 poziomom ilości wody.

Pojemność baterii
5200mAh

Czas pracy
150 min

Moc ssania
5300 Pa

Pojemność zbiornika na kurz
450 ml

Żaden brud nie umknie jego uwadze

Robot sprzątający Dreame Bot L10s Pro radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami.
Wyróżnia się siłą ssania 5300 Pa, co pozwala usunąć nawet bardzo uporczywy brud. Co więcej, gumowy wałek szczotki dokładnie zbiera zanieczyszczenia, również te zalegające we włóknach dywanu i zapobiega wplątywaniu się włosów.

Mopuje podłogi

Dreame Bot L10s Pro sprawi, że podłogi w Twoim domu będą lśniły czystością. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 190 ml i 2 pady mopujące, obracające się z wysoką prędkością. Oprócz tego nakładki zostaną uniesione na wysokość 7 mm podczas powrotu do stacji ładowania, dzięki czemu masz pewność, że zanieczyszczenia nie trafią na podłogę.

Dostosuj jego działanie do własnych potrzeb

Dedykowana aplikacja Dreamehome pozwoli Ci dopasować pracę robota do własnych upodobań. Z jej poziomu wybierzesz 1 z 4 dostępnych poziomów ssania i 3 poziomów ilości wody. Co więcej, inteligentnie rozpoznaje dywany i wykładziny, automatycznie zwiększając siłę ssania do 5300 Pa. Świetnie sprawdzi się w przypadku właścicieli zwierząt. Ponadto unosi nakładki mopujące, by uniknąć zamoczenia dywanu.

Swobodnie porusza się po Twoim domu

Robot sprzątający Dreame L10s Pro wyposażono w inteligentny system nawigacji LiDAR, dzięki czemu w krótkim czasie potrafi przeskanować mieszkanie i stworzyć jego mapę, w rezultacie planując optymalną trasę czyszczenia. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w mniejszych, jak i większych mieszkaniach. Ponadto zastosowanie czujnika przeszkód pozwala urządzeniu je omijać (do 7 mm). Co więcej, L10s Pro jest chroniony przed uszkodzeniem, na przykład upadkiem ze schodów.

Zdalne sterowanie

Dla jeszcze większej swobody użytkowania robotem możesz sterować na odległość z poziomu aplikacji Dreamehome. Pozwala ona ustawić wirtualną ścianę, strefy zakazane czy włączyć sprzątanie wybranego przez Ciebie pomieszczenia. To nie koniec!
Dreame L10s Pro obsługuje sterowanie głosowe
– za pomocą krótkich komend możesz rozpocząć, zatrzymać lub zakończyć czyszczenie. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa, Siri i Google Assistant.

W zestawie

 • Robot
 • Szczotka główna
 • Uchwyt na mopa x2
 • Nakładki mopujące x2
 • Zbiornik na kurz
 • Stacja ładowania
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Kabel zasilania
 • Szczotka boczna
 • Zbiornik na wodę
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelL10s Pro
Pojemność akumulatora5200 mAh
Moc ssąca 5300 Pa
Pojemność zbiornika na kurz450 ml
Pojemność zbiornika na wodę190 ml
Czas pracyDo 150 min
Funkcja mopowaniaTak (pady mopujące)
Funkcja samoczyszczącaNie
System nawigacjiLiDAR
Funkcje4 poziomy ssania i 3 poziomom przepływu wody
Typ filtraEPA (RHF5)
KompatybilnośćAplikacja Dreamehome, Amazon Alexa, Siri, Google Assistant

Do pobrania

Dreame L10s Pro Instrukcja PL

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame