DreameBot L10s Pro Ultra Heat

Robot sprzątający DreameBot

Przedstawiamy nowoczesnego robota sprzątającego L10s Pro Ultra Heat marki Dreame. Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę. Co więcej, samodzielnie czyści pady mopujące i uzupełnia energię w stacji ładującej! Robot sprzątający wyczyści podłogi w Twoim domu, a Ty zajmiesz się tym, co dla Ciebie najistotniejsze!

 

Pojemność baterii
5200mAh

Czas pracy
do 200 min

Moc ssania
7000 Pa

Pojemność zbiornika na kurz
350 ml

Skuteczne sprzątanie

Tym, co wyróżnia robota sprzątającego L10s Pro Ultra Heat to wyjątkowo skuteczne działanie. Wykorzystuje nowoczesny system MopExtend™, który pozwala na precyzyjne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. W jaki sposób? Robot automatycznie rozpoznaje kąty i krawędzie, co pozwala mu wydłużyć zasięg padów mopujących. Dzięki temu L10s Ultra Pro Heat wyczyści podłogi wzdłuż listw przypodłogowych i innych krawędzi. Dociera także do ciasnych i wąskich przestrzeni, bez wysiłku usuwając drobne pyłki, okruchy jedzenia, czy rozlane płyny. Teraz każdy zakamarek w Twoim domu będzie lśnił czystością!

Podwójne mopowanie

Koniec z uporczywymi plamami! System DuoScrub™ wykorzystuje dwa szybkie mopy obrotowe, które bez trudu usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Sos na kuchennej podłodze? A może rozlany przez pociechę sok? Nie zawracaj sobie tym głowy! DreameBot L10s Pro Ultra Heat pozbędzie się ich w mgnieniu oka! Co więcej, pojemny zbiornik na wodę (80 ml) zapewnia stałą wilgotność mopa, dzięki czemu sprzęt może myć podłogi tak długo, jak tego potrzebujesz. 

Idealny do dywanów

Z DreameBot L10s Pro Ultra Heat łatwo pozbędziesz się brudu, zanieczyszczeń, sierści zwierząt i innych zabrudzeń! A to wszystko dzięki spersonalizowanemu czyszczeniu dywanów. Robot ten wykorzystuje aż 4 różne tryby, aby jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb. Urządzenie może podnosić pady mopujące do 10.5 mm, dzięki czemu doskonale nada się do różnego rodzaju dywanów. Chcesz, aby sprzęt omijał je podczas swojej pracy? Wybierz tryb Carpet Avoidance. Carpet Boost zaś zwiększą siłę ssania, aby odkurzyć je tylko raz, a za pomocą intensywnego czyszczenia dywanów, może odkurzyć je dwukrotnie ze zmniejszoną prędkością. Do Ciebie należy wybór!

Zaawansowany system sprzątania

Pożegnaj irytujące kłębki kurzu i włosy, które znajdujesz dosłownie wszędzie! System ssania Vormax™ zapewnia siłę ssania na poziomie 7000 Pa, dzięki czemu L10s Pro Ultra Heat bez problemu usuwa zanieczyszczenia z różnego rodzaju powierzchni. Co więcej, dzięki ulepszonemu systemowi Turbo Force, L10s Pro Ultra Heat zbiera okruchy jedzenia, śmieci czy sierść zwierząt, zapewniając nieskazitelną czystość Twoich podłóg. Robot ten bez problemu dostosuje się do twardych podłóg, jak i dywanów, z łatwością radząc sobie z uporczywym bałaganem i zanieczyszczeniami. 

Doskonała jakość sprzątania

Zaawansowany system CleanGenius™ pozwala robotowi rozpoznać rodzaj i stopień zanieczyszczenia, dzięki czemu w razie potrzeby mopuje podłogi kilkakrotnie. Jeśli w czasie sprzątania pady mopujące zabrudzą się, L10s Pro Ultra Heat w pierwszej kolejności wyczyści je, a następnie rozpocznie kolejny cykl mopowania. Zapomnij o brudnych smugach i ciesz się nieskazitelną czystością!

 

Inteligentna nawigacja

Twój robot sprzątający DreameBot sam znajdzie drogę! System nawigacji Pathfinder™ pozwala na szybkie tworzenie map pomieszczeń i automatyczne dostosowanie trasy sprzątania całego mieszkania lub szybkiej nawigacji do wyznaczonego pomieszczenia. Ale to nie wszystko! Robot inteligentnie rozpoznaje przeszkody — wbudowane oświetlenie strukturalne 3D pomaga mu zidentyfikować 55 typów obiektów i zaplanować dokładne czyszczenie wokół przedmiotu nawet w ciemnych pomieszczeniach. Nie martw się pozostawionymi klapkami, czy rozrzuconymi przez dziecko zabawkami – L10s Pro Ultra Heat doskonale sobie poradzi!

Z myślą o komforcie

Po zakończonym sprzątaniu robot automatycznie wraca do bazy, w której samodzielnie przygotuje się do kolejnej rundy sprzątania. Główny zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność aż 3,2 l, co oznacza, że nie musisz opróżniać go nawet przez 75 dni! Zbiorniki na czystą i brudną wodę mają pojemność 4,5 l. L10s Pro Ultra Heat automatycznie uzupełnia swój zbiornik na wodę, a co więcej czyści pady mopujące gorącą wodą o temperaturze 58°C i osusza je gorącym powietrzem, dzięki czemu masz pewność, że czyszczenie podłóg odbywa się w higienicznych warunkach. Pozwól robotowi DreameBot zająć się sprzątaniem, a Ty ciesz się zasłużonym odpoczynkiem!

 

W zestawie

 • Robot sprzątający
 • Stacja
 • Szczotka główna
 • Szczotka boczna
 • Pady mopujące x2
 • Worek na kurz
 • Pojemnik na kurz
 • Płyta przedłużająca
 • Filtr
 • Szczotka do czyszczenia
 • Przewód zasilający

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelL10s Pro Ultra Heat
Pojemność akumulatora5200 mAh
Moc ssąca 7000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz350 ml
Pojemność zbiornika na wodę80 ml
Czas pracyDo 200 min
Funkcja mopowaniaTak
Funkcja samoczyszczącaTak
System nawigacjiPathfinder™
FunkcjeFunkcja podgrzewania wody, automatyczne suszenie mopa, automatyczne uzupełnianie i opróżnianie wody, wykrywanie zanieczyszczeń, wysuwane pady mopujące
Typ filtraEPA (RHF14)
KompatybilnośćAplikacja Mi Home i Dreamehome app, Amazon Alexa, Google Assistant, Siri

Do pobrania

DreameBot L10s Pro Ultra Heat Instrukcja PL

Instrukcja bezpieczeństwa środka chemicznego

DreameBot L10s Pro Ultra Heat Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame