DreameBot L10 Prime

Robot sprzątający

Chcesz umilić sobie sprzątanie? Z DreameBot L10 Prime porządki w domu będą czymś przyjemnym. Ten robot sprzątający pomoże Ci zarówno w odkurzaniu, jak i mopowaniu podłóg i dywanów, co sprawia, że możesz zaoszczędzić czas. Wyróżnia go moc ssania na poziomie 4000 Pa, która pozwala na dokładne pozbycie się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. Nowoczesna technologia LDS odpowiada za dokładne skanowanie pomieszczeń, a co więcej, wytrzymały akumulator (5200 mAh) umożliwi na pracę do 210 minut na jednym naładowaniu. Dodatkowo całą obsługę ułatwi dedykowana aplikacja.

DreameBot L10 Prime

Robot sprzątający

Chcesz umilić sobie sprzątanie? Z DreameBot L10 Prime porządki w domu będą czymś przyjemnym. Ten robot sprzątający pomoże Ci zarówno w odkurzaniu, jak i mopowaniu podłóg i dywanów, co sprawia, że możesz zaoszczędzić czas. 

Akumulator
5200 mAh

Czas pracy
210 min

Siła ssania
4000 Pa

Pojemność zbiornika
450 ml

Duża siła ssąca

Tym, co wyróżnia DreameBot L10 Prime jest jego duża moc ssania wynosząca 4000 Pa, dzięki której podłogi w Twoim domu zawsze będą czyste. Skutecznie usunie włosy, kurz, brud i zanieczyszczenia z takich miejsc jak dywany, twarde podłogi, a nawet z niedostępnych zakamarków. Co więcej, zapobiegnie on także plątaniu się włosów. Gwarantuje to dogłębne czyszczenie, a Ty możesz cieszyć się czystą i zadbaną podłogą.

Wbudowana nawigacja

Robot DreameBot, dla większej wygody użytkowania, wyposażony został w nowoczesny system nawigacji LDS. Odpowiada ona za precyzyjne mapowanie, skanowanie i planowanie trasy. Generuje także mapę 3D całego domu. Co więcej, L10 Prime sprawdzi się idealnie w domach wielopiętrowych, ponieważ został wyposażony w czujniki wykrywające upadek. Sprawia to, że L10 Primie zapewni Ci niezwykłe czyszczenie całego mieszkania.

Długi czas pracy

DreameBot L10 Prime został wyposażony w duży akumulator o pojemności 5200 mAh, dzięki któremu jego maksymalny czas pracy wynosi 210 min przy odkurzaniu lub mopowaniu w trybie cichym, lub 150 min przy jednoczesnym odkurzaniu i mopowaniu w trybie standardowym. Sprawia to, że ten robot sprzątający doskonale nada się do domów o dużych powierzchniach.

Funkcja mopowania

Robot sprzątający DreameBot L10 Prime pomoże Ci nie tylko w codziennym odkurzaniu, ale także mopowaniu podłóg. Wyróżnia się dużą powierzchnią pracy oraz aktywnym naciskiem na podłogę, co sprawia, że Twój dom zawsze będzie lśnić czystością. Co więcej, w pozbyciu się uporczywych zabrudzeń ułatwi Ci nakładka mopująca, którą znajdziesz w zestawie. Dodatkowo mają one możliwość automatycznego podniesienia do max. 7 mm, dzięki czemu robot bez problemu pokona takie przeszkody jak dywany czy progi.

Czyszczenie dywanów

L10 Prime wyróżnia się ultradźwiękowym wykrywaniem dywanów, dzięki czemu automatycznie zwiększa moc ssania dla jeszcze lepszego i bardziej efektywnego czyszczenia. Co więcej, jeśli chcesz uchronić swoje dywany przed zmoczeniem podczas mopowania robota, możesz ustawić go tak, aby ich unikał.

Automatyczne czyszczenie

Nie musisz martwić się, że L10 Prime zostawi brudne ślady po mopowaniu. Robot DreameBot automatycznie wraca do stacji bazowej podczas sprzątania, aby umyć swoje nakładki mopujące. Co więcej, po zakończeniu pracy mopy są ponownie myte i suszone w stacji bazowej. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje podłogi zawsze będą lśniące i czyste.

Dedykowana aplikacja

Robot L10 Prime odpowie na Twoje potrzeby, dzięki dedykowanej aplikacji Dreamehome app. Za jej pomocą ustawisz swoje preferencje dotyczące czyszczenia, mocy ssania czy ustalisz trasę robota dla poszczególnych pomieszczeń i obszarów w domu. Co więcej, dla jeszcze wygodniejszej obsługi możesz kontrolować robota za pomocą głosu, ponieważ jest on kompatybilny z Google Assistant, Amazon Alexa oraz Hey Siri.

W zestawie

  • Stacja bazowa
  • Robot sprzątający
  • Kabel zasilający x 1
  • Szczotka boczna x 1
  • Nakładka do mopa x 2
  • Uchwyt na nakładkę do mopa x 2
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Model L10 Prime
Pojemność baterii 5200 mAh
Moc ssąca 4000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz 450 ml
Pojemność zbiornika na wodę
Czas pracy Do 210 min
Funkcja mopowania Tak (pady mopujące)
Funkcja samoczyszczenia Tak
System nawigacji LDS
Funkcje Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, automatyczne unoszenie nakładek mopujących do max. 7 mm
Typ filtra EPA (RHF5)
Kompatybilność Aplikacja Dreamehome, Amazon Alexa, Siri, Google Assistant

Do pobrania

DreameBot L10 Prime Instrukcja PL

Instrukcja bezpieczeństwa środka chemicznego

DreameBot L10 Prime Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame