Dreame V11 SE

Odkurzacz bezprzewodowy

Przekonaj się, że sprzątanie może być przyjemne. Bezprzewodowy odkurzacz Dreame V11 SE charakteryzuje się siłą ssania do 24 000 Pa i umożliwia dokładne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni – ułatwiają to wchodzące w skład zestawu akcesoria. Wbudowany wyświetlacz LCD HD dostarczy Ci najważniejszych informacji, a elektryczna blokada pozwoli Ci uniknąć zmęczenia. Czas pracy do 60 minut sprawia, że można wygodnie stosować odkurzacz nawet w dużych domach. V11 SE usuwa do 99,9% roztoczy – przyda się więc również alergikom.

Pojemność baterii
2500 mAh

Czas pracy
do 60 minut

Moc ssania
24 000 Pa

Pojemność zbiornika
500ml

Błyskawicznie rozprawia się z brudem

Co sprawia, że używając Dreame V11 SE, możesz cieszyć się niezrównaną efektywnością? Jego niesamowicie wydajny, wysokobieżny silnik, który pracuje z prędkością sięgającą 125 000 obrotów na minutę! Zapewnia moc czyszczącą do 150 AW, co oznacza, że doskonale radzi sobie z każdym, nawet najbardziej uporczywym brudem. W mgnieniu oka eliminuje kurz, okruchy i inne śmieci. Zaspokoi również potrzeby właścicieli zwierząt domowych, skutecznie odkurzając sierść.

Dodatkowe funkcje dla Twojej wygody

Już nie musisz nadwyrężać palców, aby dokładnie odkurzyć podłogi w całym domu. Wystarczy, że uruchomisz ciągły tryb pracy – aby to zrobić, po prostu naciśnij przycisk. Funkcja blokady elektrycznej umożliwia nieprzerwane sprzątanie bez większego wysiłku. Aby zachować idealny porządek, wcale nie trzeba wiele!

Długi czas pracy - odkurzaj bez zbędnych przerw

Z Dreame odkurzysz cały dom bez niechcianych przerw na ładowanie. Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymały akumulator o pojemności 2500 mAh. To jednak nie koniec – system inteligentnego zarządzania zasilaniem optymalizuje działanie odkurzacza, przedłużając tym samym jego czas pracy. Wszystko to sprawia, że Dreame V11 SE umożliwia sprzątanie nawet przez 60 minut po pełnym naładowaniu. Doskonale sprawdzi się zatem zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach.

Idealna szczotka do Twojej podłogi

Za pomocą obrotowej szczotki w kształcie litery V dokładnie odkurzysz różnego rodzaju powierzchnie – między innymi kafelki, panele, a nawet dywany. Jej przemyślana konstrukcja pozwala wygodnie sprzątać również pod meblami i w kątach. Zapobiega także zaplątywaniu się w nią włosów, oszczędzając Ci problemów z czyszczeniem. Co więcej, szczotka nie tylko odkurza podłogi, ale też zapewnia im niezbędną ochronę – nie musisz obawiać się ich uszkodzenia.

Niezastąpione narzędzie dla alergików

Pożegnaj roztocza i inne szkodliwe mikroorganizmy. Dreame V11 SE eliminuje je z niezrównaną skutecznością. Dołączona do zestawu elektryczna szczotka pozwala głęboko oczyszczać rozmaite materiały i usuwać z nich większość mikrocząsteczek i mikroorganizmów. To Twój nowy sposób na stworzenie bezpiecznego, przyjaznego dla zdrowia środowiska w swoim domu!

Posprzątaj każdy kąt dzięki dodatkowym akcesoriom w zestawie

Wykorzystaj dołączone do zestawu akcesoria, aby dokładnie wyczyścić każdy zakamarek. Szczotka szczelinowa 2w1 pozwoli Ci pozbyć się kurzu i okruchów na przykład z wgłębień w kanapach. Wąż przedłużający ułatwia odkurzanie narożników i trudno dostępnych miejsc. W opakowaniu znajdziesz też szczotkę 2w1, za pomocą której posprzątasz delikatne powierzchnie takie jak klawiatura laptopa.

Stwórz czyste i bezpieczne środowisko dla siebie i swojej rodziny

Zadbaj nie tylko o porządek, ale też o higienę. Odkurzacz został wyposażony w 12-cyklonowy system oczyszczania, co pozwoliło między innymi podwoić żywotność filtra. 5-stopniowa filtracja doskonale radzi sobie nawet z 99,97% cząsteczek o wielkości mikrona. Pojemnik na kurz opróżnisz, nie brudząc sobie rąk – wystarczy nacisnąć przycisk. Wkład filtrujący oraz szczotkę obrotową możesz myć pod bieżącą wodą – dzięki temu nadają się do wielokrotnego użytku, umożliwiając Ci zredukowanie odpadów i zaoszczędzenie pieniędzy!

Najważniejsze informacje masz zawsze w zasięgu wzroku

Wystarczy rzut oka, aby poznać najważniejsze informacje związane ze statusem odkurzacza. Umożliwia to interaktywny ekran LCD, który pozwoli Ci szybko sprawdzić na przykład poziom naładowania akumulatora lub siłę ssania w czasie rzeczywistym. Wyświetlane są na nim również powiadomienia o konieczności wymiany poszczególnych części, między innymi filtra. Już nie musisz się martwić, że o tym zapomnisz!

Zaprojektowany dla Twojej wygody

Co jeszcze sprawia, że Dreame V11 SE jest tak przyjazny użytkownikom? Dzięki bezprzewodowej konstrukcji i lekkiej wadze bez problemu zaniesiesz go w dowolne miejsce, a nawet podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy półki. 7-stopniowa redukcja hałasu odpowiada za cichą pracę urządzenia – pożegnaj uciążliwy szum. Praktyczne zatrzaski ułatwiają montaż i demontaż odkurzacza, a wchodząca w skład zestawu stacja 2w1 umożliwia jego przechowywanie i ładowanie w tym samym czasie. Z Dreame oszczędzisz czas i miejsce!

W zestawie

 • Odkurzacz
 • Główna szczotka
 • Ładowarka
 • Elastyczny wąż
 • Miękka szczotka do kurzu
 • Szczotka 2w1
 • Pręt z włókna węglowego
 • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
 • Mniejsza szczotka z silnikiem
 • Elastyczny adapter
 • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

Specyfikacja

Producent Dreame
Model V11 SE
Moc ssąca 24 000 Pa
Czas pracy do 60 min
Pojemność zbiornika na kurz 500 ml
Funkcja mopowania NIE
Pojemność baterii 2500 mAh
Czas ładowania ok. 3,5 h
Waga 3,90 kg
Typ filtra EPA (AVH6)
Funkcje Wyświetlacz LCD HD

Do pobrania

Dreame V11 SE Instrukcja PL

Dreame V11 SE Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame