Dreame Gleam

Suszarka do włosów 

Zachwycaj piękną fryzurą z Dreame Gleam. Suszarka do włosów pozwala szybko wysuszyć włosy jednocześnie ich nie uszkadzając. Jony ujemne skutecznie wygładzają włosy, nadając im miękkość i gładkość. Co więcej, możesz dostosować jej działanie do własnych potrzeb wybierając spośród dostępnych ustawień prędkości i temperatury. Z kolei lekka konstrukcja sprawia, że korzystanie z suszarki jest wygodne. Dodatkowo zestaw zawiera koncentrator, ułatwiający stylizację włosów.

Dreame Gleam

Suszarka do włosów

Chcesz, aby twoje włosy były suche w mgnieniu oka? Suszarka Dreame będzie idealna dla ciebie! 

Silnik o dużej
prędkości

Kompaktowa
konstrukcja

Innowacyjna
technologia

Monitorowanie
temperatury

Błyskawicznie wysuszysz włosy

Zapomnij o długotrwałym i uciążliwym suszeniu włosów. Dreame Gleam wykorzystuje silnik bezszczotkowy, który pracuje z prędkością 110 000 rpm. Ponadto zapewnia prędkość powietrza na poziomie 65 m/s, podczas gdy objętość powietrza sięga 55 m³/h. W rezultacie suszenie włosów potrwa ok. 3 min.

W trosce o Twoje włosy

Dreame Gleam suszy włosy zarówno szybko, jak i bezpiecznie. Inteligentny algorytm mierzy temperaturę 100 razy na sekundę, utrzymując ją na poziomie 57°C. Co więcej, urządzenie generuje jony ujemne, skutecznie zapobiegając elektryzowaniu się włosów. Wszystko to sprawia, że Twoje włosy są gładkie, nawilżone i błyszczące. Dodatkowo przemyślana konstrukcja wlotu powietrza sprawia, że możesz korzystać z suszarki bez obaw o wplątywanie się włosów.

Pracuje tak, jak chcesz

Dostosuj pracę Dreame Gleam do własnych potrzeb. Suszarka do włosów oferuje 2 ustawienia prędkości. Pozwala również regulować temperaturę na 4 poziomach. Do Twojej dyspozycji są: 25°C, 57°C, 85°C oraz na przemian ciepłe i zimne powietrze. Wybór należy do Ciebie!

 

 

 

Koncentrator w zestawie

Stwórz wymarzoną fryzurę z Dreame Gleam. W skład zestawu wchodzi magnetyczny koncentrator, który obraca się w zakresie 360°. Ponadto jego montaż/demontaż nie sprawi problemu. Końcówka pozwala skupić powietrze na wybranym paśmie włosów, ułatwiając w ten sposób stylizację, zmniejszając efekt puszenia i wygładzając włosy.

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelGleam 
Typ silnikaBezszczotkowy
JonizacjaTak
Tryby pracy8
Kontrola temperaturyTak
Przepływ powietrza65 m/s
Waga330 g.
Głośność59 dB
W zestawieDysza wygładzająca

Do pobrania

Dreame Gleam Instrukcja PL

Dreame Gleam Deklaracja zgodności EU

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame