Z okazji Dnia Matki zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie “Zabierz mamę w podróż życia”.

Co trzeba zrobić? Napisz, w jaką podróż wybrałabyś się ze swoją mamą/ze swoim dzieckiem na naszym odkurzaczu. Odpowiedź udostępnij w komentarzu pod postem konkursowym wraz z hasztagiem #dzienmamyzdreame. Twoja odpowiedź może składać się z maksymalnie 30 słów.

W konkursie można wygrać dwie nagrody: nagrodę pierwszego stopnia, czyli odkurzacz X40 Ultra lub nagrodę drugiego stopnia, czyli Suszarkę Hair Miracle.

Zasady konkursu:

Treść konkursu: “Napisz, w jaką podróż wybrałabyś się ze swoją mamą/ze swoim dzieckiem na naszym odkurzaczu.” Odpowiedź udostępnij w komentarzu pod postem konkursowym wraz z hasztagiem #dzienmamyzdreame. Twoja odpowiedź może składać się z maksymalnie 30 słów.

Czas trwania konkursu: 14.05.-21.05. do godz. 23:59
Ogłoszenie wyników: 22.05.2024 na naszym stories na IG

Najbardziej kreatywne zgłoszenia nagrodzimy idealnymi prezentami od Dreame: robotem sprzątającym X40 Ultra lub suszarką do włosów Hair Miracle.

Do wygrania

Miejsce 1

X40 Ultra

Odkryj Dreame X40 Ultra, robota sprzątającego, który wprowadzi rewolucję w codziennej dbałości o porządek w Twoim domu. Dzięki zaawansowanemu systemowi Vormax™ i mocy ssącej do 12 000 Pa urządzenie gwarantuje bezkompromisową walkę z wszelkimi zanieczyszczeniami. Wyposażony w dynamiczne pady mopujące oraz innowacyjną szczotkę boczną – dosięga nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Do wygrania

Miejsce 2

Hair Miracle

Nadaj swojej fryzurze objętości. Suszarka Dreame Miracle emituje aż 600 milionów ujemnych jonów platyny, które chronią włosy i przyczyniają się do poprawy ich kondycji. Inteligentny system kontroli temperatury eliminuje ryzyko uszkodzenia cieplnego, a wydajny silnik, osiągający 130 000 RPM, zapewnia skuteczne suszenie z prędkością powietrza 70m/s.