Dreame Bot W10

Robot sprzątający

–  moc ssania 4000 Pa
–  system automatycznego suszenia
–  4-litrowe zbiorniki na czystą i brudną wodę
–  system samoczyszczący mopy
–  akumulator 6,400 mAh

Zbuduj swój Dreamehome z W10

System samoczyszczący mopy

4-litrowe
zbiorniki na czystą i brudną wodę

System automatycznego suszenia

Moc ssania
4000 Pa

Akumulator
6,400 mAh

Pozwól, by technologia sprzątała za Ciebie

Zajmij się czymś przyjemnym, podczas gdy Dreame W10 posprząta podłogi za Ciebie. Siła ssania do 4000 Pa i dwie obrotowe nakładki sprawiają, że ten inteligentny robot świetnie radzi sobie nawet z wyjątkowo trudnymi zanieczyszczeniami. Nie musisz też tracić czasu na jego czyszczenie – wchodząca w skład zestawu stacja zrobi to automatycznie.

Magia obrotowych nakładek

Dwie obrotowe nakładki i siła ssania aż do 4000 Pa – to gwarancja porządku w Twoim domu. Dreame W10 doskonale poradzi sobie z brudem i uporczywymi plamami. Siła nacisku 10 N na nakładki mopujące, które obracają się nawet 180 razy na minutę, zapewni dokładne czyszczenie, a 3 tryby pracy pozwolą optymalnie dostosować pracę robota do Twoich potrzeb.

Automatyczne czyszczenie

Kiedy Dreame W10 wykryje, że jego nakładki stały się brudne, automatycznie powróci do stacji dokującej. Tam zostaną one spryskane wodą, a następnie wyczyszczone dzięki szybkim obrotom. W tym samym czasie dysza u dołu stacji pompuje brudną wodę do odpowiedniego zbiornika, aby zapobiec wymieszaniu się płynów i ponownemu zabrudzeniu.

Automatyczne osuszanie

Gdy Dreame W10 zakończy pracę i powróci do stacji dokującej po raz ostatni, jego nakładki zostaną wypłukane, a następnie wysuszone gorącym powietrzem. Ten proces nie tylko zapewni czystość robota i gotowość do kolejnego sprzątania, ale też pozwoli uniknąć powstawania pleśni i mnożenia się bakterii.

Nowoczesny system nawigacji

Dreame W10 aktualizuje mapę otoczenia około 12 razy szybciej niż jego poprzednicy. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu opartego na LiDAR, ulepszonego systemu nawigacji SLAM, który doskonale działa również w ciemności. Robot planuje też regularne trasy sprzątania i może zapamiętać aż 3 mapy pięter.

Po prostu kliknij

Dreame W10 zapamięta mapę Twojego domu. Dzięki temu możesz idealnie dostosować sprzątanie do swoich potrzeb. Robot nie musi za każdym razem czyścić całego mieszkania – podziel mapę na pomieszczenia i kliknij, aby wybrać obszary, które potrzebują odkurzania!

Powiedz Alexie

Sprzątanie nigdy nie było tak proste. Dzięki kompatybilności z Amazon Alexa możesz zlecić sprzątanie mieszkania głosowo, nie ruszając się z miejsca ani nie sięgając po telefon. Po prostu powiedz kilka słów i patrz, jak Dreame W10 zabiera się do pracy!

Gdzie kupić?