Dreame Logo

KONKURS

WALENTYNKOWY

Konkurs Walentynkowy

Przed nami Święto zakochanych, a co za tym idzie – kolejna okazja do obdarowywania prezentami. Dreame przygotowało dla Was konkurs walentynkowy, w którym możecie wygrać robota D10s lub D10s Pro.

Zasada konkursu jest prosta. Musicie tylko pokazać nam jak wygląda u Was sprzątanie we dwoje!

Stwórzcie post lub reels, wrzućcie na swój profil z oznaczeniem profilu @dreame.polska oraz hashtagiem #walentynkizdreame, a następnie dajcie nam znać w komentarzu pod postem konkursowym hasłem “Zakochaj się w Dreame”.

Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane od dnia rozpoczęcia Konkursu do dnia 19.02.2023 do godziny 23:59.

Zasady

Obserwuj na serwisie Instagram nasz profil @dreame.polska

Opublikuj post albo reelsa na serwisie Instagram z oznaczeniem profilu @dreame.polska oraz hashtagiem #walentynkizdreame.

Napisz pod postem konkursowym “Zakochaj się w Dreame”. Nagrodzeni zostaną autorzy dwóch najciekawszych postów.

Dreame D10s Pro

Robot sprzątający Dreame D10s Pro nie tylko odkurza, ale również mopuje podłogi, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Wykorzystuje moc ssania na poziomie 5000 Pa, dzięki czemu dokładnie pozbywa się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni.

Dreame D10s

Robot sprzątający Dreame D10s nie tylko odkurza, ale również mopuje podłogi, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Wykorzystuje moc ssania na poziomie 5000 Pa, dzięki czemu dokładnie pozbywa się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni.