Black Friday to nie tylko dzień zakupów, to prawdziwe święto oszczędności i okazji. W tym roku mamy dla Was niezwykłą propozycję przed tym gorącym okresem! Weźcie udział w konkursie i wygrajcie niesamowite nagrody

Zasady konkursu:

Wciel się w rolę konsultanta Dreame i przekonaj nas, dlaczego odkurzacze Dreame to najlepszy wybór podczas Black Friday. Odpowiedź udostępnij w komentarzu pod tym postem konkursowym wraz 
z hasztagiem #blackfridayzdreame

Konkurs trwa od 09.11 do 16.11 do godz. 23:59. Zwycięzcę ogłosimy 17.11.2023 r. 
na naszym profilu.

Do wygrania

Miejsce 1

Dreame L20 Ultra

Przedstawiamy nowoczesnego robota sprzątającego L20 Ultra marki Dreame. Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę. Co więcej, samodzielnie czyści pady mopujące i uzupełnia energię w stacji ładującej! Robot sprzątający wyczyści podłogi w Twoim domu, a Ty zajmiesz się tym, co dla Ciebie najistotniejsze!

Do wygrania

Miejsce 2

Dreame H12 Dual

Chcesz cieszyć się doskonałym porządkiem w swoim domu? Dzięki Dreame H12 Dual sprzątanie będzie jeszcze prostsze! Odkurzacz pionowy umożliwia nie tylko odkurzanie, ale także mycie podłóg. Za sprawą udoskonalonej konstrukcji szczotki skutecznie eliminuje także brud wzdłuż krawędzi. Co więcej, rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Ponadto sam się wyczyści i wysuszy wykorzystując gorące powietrze. Dodatkowo wbudowany wyświetlacz LED ułatwia obsługę, a wytrzymały akumulator zapewnia do 60 min pracy.

Do wygrania

Miejsce 3

Dreame R20

Dbanie o porządek w domu wcale nie musi być męczące. Dreame R20 to wydajny odkurzacz bezprzewodowy, którego siła ssania sięga nawet 27 000 Pa. Dzięki oświetleniu LED i konstrukcji szczotki w kształcie litery V bez problemu pozbędziesz się kurzu z każdego zakamarka domu. Wytrzymały akumulator zapewnia do 90 minut pracy, a dzięki 5-stopniowej filtracji usuwa aż do 99,95% roztoczy. Inteligentnie rozpoznaje poziom zabrudzenia i odpowiednio dostosowuje do niego siłę ssania. Do zestawu dołączono także wiele przydatnych akcesoriów, dzięki którym dokładnie posprzątasz cały dom.