Poczuj jesienną magię z Dreame

Sprawdź wyjątkowe oferty do 31.10

Jesienna magia odkurzania

Sprawdź wyjątkowe oferty do 31.10

T30 NEO

Ponad 90 minut, 190 AW, 27 000 Pa i pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 600ml, do tego nowoczesny design, wyświetlacz LED i zestaw dodatkowych końcówek do różnych powierzchni pozwolą na efektywne i efektowne sprzątanie każdego domu.

L10 PRIME

Robot sprzątający pomoże Ci zarówno w odkurzaniu, jak i mopowaniu podłóg i dywanów. Wyróżnia go moc ssania na poziomie 4000 Pa i nowoczesna technologia LDS. Wytrzymały akumulator  (5200 mAh) umożliwi pracę do 210 minut na jednym naładowaniu. 

L10s PRO

Robot odkurza i myje podłogi, a dzięki sile ssania 5300 Pa dokładnie usuwa uporczywe zanieczyszczenia. Pozwala dostosować jego działanie do własnych potrzeb dzięki 4 dostępnym poziomom ssania i 3 poziomom ilości wody.

D10s PLUS

Robot sprzątający pomoże nie tylko w odkurzaniu, ale także mopowaniu podłogi. Wyróżnia go moc ssania na poziomie 5000 Pa, a za dokładne skanowanie pomieszczeń odpowiada technologia LDS. Urządzenie ma także możliwość kontroli dystrybuowanej wody, a całą obsługę ułatwi aplikacja oraz sterowanie głosowe.

Glory white

Suszarka do włosów Dreame została zaprojektowana tak, aby szybko i bez wysiłku wysuszyć twoje włosy. Dla komfortu użytkowania jest wyposażona w duży, bezszczotkowy silnik, pracujący z prędkością 110 000 rpm, który generuje prędkość przepływu powietrza na poziomie 70 m/s.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame