Dreame Logo

Dreame V10 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Dreame V10 Pro to niesamowicie wydajny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego skutecznie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW gwarantuje niezwykłą efektywność, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy oraz dodatkowe akcesoria w zestawie umożliwiają dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro idealnie sprawdzi się również w domach alergików – eliminuje nawet 99,9% roztoczy.

Pojemność baterii
2500 mAh

Czas pracy
60 min

Moc ssania
22 000 Pa

Pojemność zbiornika
500ml

Najwyższej klasy silnik

Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro wyróżnia się unikalnym designem, który umożliwia efektywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

Długi czas pracy - dokładnie odkurzysz cały dom

Akumulator o pojemności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie wydajności do 28 minut. Chcesz skutecznie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb mocny, w którym urządzenie pozwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne – możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

Doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

Szczotka do podłóg V10 Pro została wyposażona w niezależny silnik oraz duży wałek, który dokładnie zgarnia różnego rodzaju odpady – od większych okruchów po drobne cząsteczki kurzu. Umożliwia również dokładne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna konstrukcja szczotki sprawia, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza, że doskonale sprawdzi się również w domach właścicieli psów i kotów.

Dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

Dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj wyposażoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, aby pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 doskonale nadaje się do czyszczenia mebli. Za pomocą miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi, że bez problemu dosięgniesz również trudno dostępnych miejsc.

Wygraj walkę z brudem i alergenami

Odkurzacz oferuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i charakteryzuje się wydajnością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki zastosowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich efektywność została zwiększona do nawet 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

Z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste – wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, możliwe jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć ilość materiałów eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w użytkowaniu – z łatwością ograniczysz swój kontakt z brudem.

Odkurzanie może być przyjemnością

Odkurzacz charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, która umożliwia odciążenie mięśni – bez większego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa konstrukcja sprawiają, że z łatwością podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Ponadto, starannie przemyślany design urządzenia pozwolił znacząco zredukować jego poziom hałasu. Dzięki temu sprzątanie staje się o wiele bardziej komfortowe – nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

W zestawie

 • Główny moduł odkurzacza x1
 • Zasilacz x1
 • Rozciągany wąż x1
 • Rura x1
 • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
 • Szczotka 2w1 x1
 • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
 • Miękka szczotka x1
 • Elektryczna szczotka do podłóg x1
 • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
 • Śruby x2
 • Kołki x2

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelV10 Pro
Napięcie znamionowe25,2 V
Moc znamionowa450 W
Pojemność akumulatora2500 mAh
Waga1,6 kg
Wymiary200×1226 mm
Czas ładowaniaOk. 3,5 h
Model silnikaBezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
Czas pracyDo 60 minut
Moc czyszczącaDo 140 AW (watów powietrznych)
Siła ssaniaDo 22 000 Pa
System filtracji12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
Pojemność zbiornika na kurz0,5 l