Dreame V10 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Dreame V10 Pro to niesamowicie wydajny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego skutecznie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW gwarantuje niezwykłą efektywność, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy oraz dodatkowe akcesoria w zestawie umożliwiają dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro idealnie sprawdzi się również w domach alergików – eliminuje nawet 99,9% roztoczy.

Pojemność baterii
2500 mAh

Czas pracy
60 min

Moc ssania
22 000 Pa

Pojemność zbiornika
500ml

Najwyższej klasy silnik

Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro wyróżnia się unikalnym designem, który umożliwia efektywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

Długi czas pracy - dokładnie odkurzysz cały dom

Akumulator o pojemności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie wydajności do 28 minut. Chcesz skutecznie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb mocny, w którym urządzenie pozwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne – możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

Doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

Szczotka do podłóg V10 Pro została wyposażona w niezależny silnik oraz duży wałek, który dokładnie zgarnia różnego rodzaju odpady – od większych okruchów po drobne cząsteczki kurzu. Umożliwia również dokładne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna konstrukcja szczotki sprawia, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza, że doskonale sprawdzi się również w domach właścicieli psów i kotów.

Dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

Dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj wyposażoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, aby pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 doskonale nadaje się do czyszczenia mebli. Za pomocą miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi, że bez problemu dosięgniesz również trudno dostępnych miejsc.

Wygraj walkę z brudem i alergenami

Odkurzacz oferuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i charakteryzuje się wydajnością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki zastosowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich efektywność została zwiększona do nawet 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

Z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste – wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, możliwe jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć ilość materiałów eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w użytkowaniu – z łatwością ograniczysz swój kontakt z brudem.

Odkurzanie może być przyjemnością

Odkurzacz charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, która umożliwia odciążenie mięśni – bez większego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa konstrukcja sprawiają, że z łatwością podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Ponadto, starannie przemyślany design urządzenia pozwolił znacząco zredukować jego poziom hałasu. Dzięki temu sprzątanie staje się o wiele bardziej komfortowe – nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

W zestawie

 • Główny moduł odkurzacza x1
 • Zasilacz x1
 • Rozciągany wąż x1
 • Rura x1
 • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
 • Szczotka 2w1 x1
 • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
 • Miękka szczotka x1
 • Elektryczna szczotka do podłóg x1
 • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
 • Śruby x2
 • Kołki x2

Specyfikacja

ProducentDreame
ModelV10 Pro
Moc ssąca22 000 Pa
Czas pracydo 60 min
Pojemność zbiornika na kurz500 ml
Funkcja mopowaniaNIE
Pojemność baterii2500 mAh
Czas ładowaniaok. 3,5 h
Waga3,75 kg
Typ filtraEPA (AVB5)
FunkcjeWyświetlacz LED, 3 tryby pracy

Do pobrania

Dreame V10 Pro Instrukcja PL

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Dreame